Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova mehetnék dolgozni egészsé...

Hova mehetnék dolgozni egészségügyi diplomával, ha a kórházban nincs hely?

Figyelt kérdés
Egészségügyi végzettségem van, de nem sikerült állást találnom. Mesterképzést nem kezdtem el, már megbántam. Nem szeretném elhagyni a városom, máshol biztos lenne állás, de nem akarom itt hagyni a nagymamám, mert egyedül nehezen boldogul. Sajnos 4 hónapja sehonnan sem kaptam visszajelzést, pedig törekedtem arra hogy jó önéletrajzom legyen. Volt már valaki ilyen helyzetben? Lassan kezdjek beletörődni, hogy lehet hogy diplomás árufeltöltő leszek?
2019. okt. 4. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
A kórházban nincs hely? Ez elég nehezen hihető! Kizárt dolog, hogy van olyan kórház, ahova nem kell nővér! Hívd fel őket telefonon. De valószínűleg magánintézményekbe is sokszor keresnek embert.
2019. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A helyzetet pont az nehezíti, hogy nem nővér vagyok, hanem más szakterület, és jelentősen kevés kell a hasonló szakon végzettekből. :(
2019. okt. 4. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen szakterület? Nővéri munkát nem tudsz azzal ellátni?
2019. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Laboratóriumi analitikus vagy valami egyéb soft kémiás büfé-ruhatár képzés.


Büfészakkal mégis mit vártál?

2019. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
4-es. A projekciodat nem dugnad fel magadnak? ;))
2019. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ milyen területen keresel munkát a vendéglátás területén könnyen lehet találni. Én diplomával egy konyhán dolgozom,ameddig nem lesz jobb megteszi.
2019. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nagyban segítenél, ha kinyogned mit végeztél illetve merre keresgelsz.


Ápolás-betegellatas, diagnosztika területén van diplomad kétlem, hogy nem találsz munkát. Ha dietetikus-egészségügyi szervezőkent végeztél, akkor már érthető miért nem találsz.


Szoktak keresni még adminisztratort/orvosírnokot is. Arra is nyugodtan jelentkezhetsz.

2019. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor fogunk tudni segíteni ha leírod hogy mit végeztél.


Ezt sosem értettem itt gyakorin, hogy miért kell kerülgetni a kását. "Jajj 2 diplomám van és beszélek egy idegennyelvet is de nem kellek senkinek". Aztán kiderül később mindig hogy a diploma egy rajztanári és egy kommunikáció szakos papír és a beszélt nyelv az eszperantó. Ha sajnálat kell akkor fordulj a barátaidhoz, ha viszont segítség kell akkor nem sírni kell itt hanem leírni a részleteket.

2019. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Korhazban irodai adminisztrativ munka? Pedig van tobb is.
2019. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!