Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti dolgozókhoz szól a...

Bolti dolgozókhoz szól a kérdésem, a berendezéssel kapcsolatban vannak aggodalmaim. Hogy pakoljak, hogy épségben maradjon az üzlet?

Figyelt kérdés

Egy ajándékboltban dolgoznék. Elég pici helyiség, szóval könnyű nekimenni mindennek. Ráadásul sok a törékeny holmi. Az állványokat (olyan gurulós, forgatható állványok, mint amiken pl ékszerek , szemüvegek szoktak lenni) azokat nyitáskor ki kell tolni az üzlet elé, záráskor meg vissza. Meg van ilyen terebélyesebb, állványos, gurulós fa szság is, azon valami köcsögök is vannak és azt is ki-be tolni. Én ilyenekkel sosem dolgoztam. Most attól parázok, hogy ha elmozdítom, vagy erősebben arrébb tolom, akkor feldől és borul az egész üzlet.Vagy csak nekem tűnik olyan instabilnak? Másik fóbiám a rácstól van. Az üzleten van roló, amit záráskor leengednek (elektromos). Ilyet sem csináltam még.Azt el lehet rontani valahogy?

Szóval ennek a két dolognak, az a gurulós állványoknak meg a rolónak mi atitka, hogy nyúljak hozzá, hogy ne tegyem tönkre mint egy elefánt? (Bár alapvetően nem jellemző, hogy tönremennek a dolgok a kezem alatt.)

Ha valamit mégis lever az eladó, akkor gondolom vele fizettetik ki?


2019. okt. 6. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Hát figyelj, azért vannak a munkatársak vagy a feletessek, hogy ezeket megkérdezd tőlük. Nem hiszem, hogy itt nagyon tudunk neked ebben segíteni!
2019. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!