Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Takarito munka?

Takarito munka?

Figyelt kérdés
Mire szamitsak? Holnap megyek 8 orazni egy irodahazba, ott mit szoktak takaritani? Megterhelo?
2019. okt. 7. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
igen megterhelő irodákat kell takarítani meg lehet wcket.Tisztára kell kitakarítani.
2019. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted? Nyilván nem a fűtést fogod karbantartani.
2019. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első pár nap lesz megterhelő, utána már nem, mert lesz helyismereted és fogod tudni, hogy hol és mi az, amit mindennap kell csinálni és mi az amit ráérsz csak heti 1-2x.

Lesznek irodák, amik nagyon tiszták és lesznek retkesek, azokkal többet kell foglalkozni.

Egyébként egy irodaházban hogy lehet 8 órát takarítani?

Milyen időbeosztásod lesz? Mert napközben amikor mindenki bent van, nem nagyon lehet takarítani, legfeljebb a vécéket, folyosókat.

2019. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Irodák, folyosó, wc, konyha, közösségi terek, porta.

Hogy megterhelő-e, az sok mindentől függ:

Hány éves vagy, milyen kondiban vagy, hány emeletes az irodaház, mennyi időd van rá.


Én egy négyemeletest csinálok hajnalban, négy órában. Aztán rohanok a suliba, utána meg tanulok. Nekem így megterhelő. Nem tudom magam rendesen kipihenni.


Az első pár nap nagyon rossz volt, akkor beestem az ágyba, de utána hozzászoktam, már nincs izomlázam. :D

2019. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, szerintem ne ijedj meg. Én is takarítok, igaz én külföldön, több helyre járok amúgy. Van egy 3 emeletes irodaház minden nap, ahova a párommal járunk, ketten 3 óra alatt befejezzük. Általâban íróasztaltörlés, monitir törlés, párkány törlés. WC takarítás ( ami sokkal jobb az asztaloknál, mert az tele van minden biszbasszal, ez meg nem :)) sepregetés/porszívózás, felmosás, és a szemét összeszedés. Hidd el, nem olyan megterhető, plusz jobb esetben nincs senki a seggedben, legyen tiszta, ennyi számít. Én nagyon szeretem, főleg, ahol már nincsenek is ott. Plusz, ha minden nap csinálod, egy pár nap után nem is lesz olyan sok, mert nem minden porolódik el 1-2 nap alatt. Ja és pókhálózás! Ha azt is megcsinálod, főleg úgy, hogy te veszed észre magadtól, tuti lesz egy jó pontod. Úgy vettem észre, azt nem nagyon szereti senki sem csinálni. Sok sikert!
2019. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!