Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan írjam bele az önéletraj...

Hogyan írjam bele az önéletrajzomba, hogy a családi vállalkozásunknál tevékenykedtem?

Figyelt kérdés

2014-ben volt munkahelyem legutóbb, azóta a családi vállalkozásunkban tevékenykedtem (kb. semmit csináltam). Építőipari kivitelezés. Valamit kellene írni erre az 5 évre. 28 éves nő vagyok.


Családi vállalkozásnál tevékenykedtem, de mit? Ez lenne a kérdés igazából. Azt nem írhatom, hogy ki van adva ingatlanunk és abból életem, közben utazgattam, mert ehhez volt kedvem. Erre értettem a passzív bevételt. Sima BSc-m van az IBS-en.


2019. okt. 7. 22:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mindenképpen emberek között szeretnék dolgozni, az hogy 2 monitor előtt ülök hétfőtől péntekig nem az én műfajom. Lehet éjszaka is, hétvége is, de ne legyen monoton. A krupié tanfolyamot elvégeztem sikeresen tavaly, felvettek, de nem tetszett.
2019. okt. 7. 23:11
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

23 és 28 éves korom között én is bejártam kb 40 országot, éltem Ázsiában és Észak Amerikában is. Tényleges munkatapasztalathoz, projektekhez, kutatáshoz köthetően. Ehhez nem kellett volna tücsök módjára herdálni, basszus, öt évig? wow.

A közgazdász diploma egy vicc, nekem is van belőle.

A nyelvtudással pedig nem mész sokra önmagában, hiszen nem túl lenyűgöző hogy tudsz beszélni.

2019. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi lenéző, rosszindulatú hozzászólás van itt. Irigyek vagytok a Kérdezőre vagy mi?
2019. okt. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mégis mit tevékenykedtèl az építőiparban, ha nem csináltál semmit? :D

Megnézném, hogy vakolsz falat.

Egyébként ne írj akkor arra a pár évre semmit.

2019. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát írhatod azt hogy ügyfelekkel való kapcsolattartás és anyagbeszerzés volt a feladatod. Előny lenne bár ezt nem tudjuk hogy bele láttál e a könyvelésbe vállalkozás vezetésbe
2019. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy írnám bele az életrajzba, hogy XY cég, ettől eddig dolgoztam ott. Nem feltétlen írnék bele pozíciót, ha igen, akkor sztem ilyen adminisztrátor, adminisztrációs asszisztens megnevezéssel. Alá feladatkörök, és ide beírhatod mindezt, amit leírtál - tárgyalás, pénzügyi asszisztencia, titkári feladatok. Nem hazudsz benne, és azért mégiscsak jobban hangzik, minthogy "néha besegítettem".
2019. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!