Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan írjam bele az önéletraj...

Hogyan írjam bele az önéletrajzomba, hogy a családi vállalkozásunknál tevékenykedtem?

Figyelt kérdés

2014-ben volt munkahelyem legutóbb, azóta a családi vállalkozásunkban tevékenykedtem (kb. semmit csináltam). Építőipari kivitelezés. Valamit kellene írni erre az 5 évre. 28 éves nő vagyok.


Családi vállalkozásnál tevékenykedtem, de mit? Ez lenne a kérdés igazából. Azt nem írhatom, hogy ki van adva ingatlanunk és abból életem, közben utazgattam, mert ehhez volt kedvem. Erre értettem a passzív bevételt. Sima BSc-m van az IBS-en.


2019. okt. 7. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Hat, mivel nem csinaltal semmit, es nem is ertesz semmihez, nehez kerdes.

Gondolom bekamuzol majd valami pozit es tevekenyseg leirast, mert ugye az igazsag nem tul elegans.

2019. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos az első válaszolóval kell egyet értsek.
2019. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Angolul perfekt beszélek, németül egész jól, olaszul sem adnak el. Közgazdász végzettségem van. Az túlzás, hogy semmihez sem értek, szakmám nincs, ez tény. Inkább utazgattam a huszonéves koromban. Bekamuzni nem fogok semmit. Nem azt kértem, hogy értékeljetek.
2019. okt. 7. 22:20
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért is lenne hátrány, ha 5evig utazgattál? Gondolom tanultál nyelvet, sokmindent láttál, néha azért tanfolyam csak becsúszott.
2019. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, én akkor sem venném fel apuci-anyuci elkényeztetett, kitartott picilányát... Egyedüli használható az angol/német nyelvtudás, habár ez szerintem nem reálosnál alap.
2019. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Abszolút nem érzem hátránynak :) és jó döntés volt, mert rengeteg embert, kultúrát megismertem és ez többet jelent, mint bármi. Ezt ki tudom fejteni az interjún, úgy hogy megértsék, hogy nem ingyenélő vagyok, de úgy láttam, hogy többet nyerek ezzel hosszabb távon. Az önéletrajz a kérdés, oda ezt nem írhatom. Megfordultam az építkezéseken, a fizetést én számoltam ki, de kb. ennyit csináltam.
2019. okt. 7. 22:26
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

28 éves nő létedre elég összeföggéstelenül és értelmetlenül írsz.


"Családi vállalkozásnál tevékenykedtem, de mit?"


Ha már a saját családi vállalkozásotokkal ennyire nem vagy tisztában, akkor felesleges bele írni az önéletrajzba. Bár nekem az is fura, hogy nem a saját csaldod kérdezed meg a saját pozíciódról, lehet ők jobban tudnának segíteni mint vadidegen emberek.

2019. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez is válasz. Köszönöm. Igazából semmi érdemlegeset nem csináltam, tárgyalni tárgyaltam ügyfelekkel, pénzt kiszámoltam, anyagot vittem, partnerekkel tartottam kapcsolatot. Egyáltalán ezt írjam bele vagy hagyjam üresen?
2019. okt. 7. 22:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen területen akarsz dolgozni? Mit szeretnél csinálni? Családi vállalkozásban voltam beszerző és kapcsolattartó valamint fejlesztő. Ennyit írnék a helyedben. Az utazást nem említeném. Tudni fogják, hogy lószarhoz nem értesz, és hogy miből utaztál. Nem jó, biztos hogy nem ilyen embert keresnek, bárhova jelentkezel.
2019. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tartom magamat idősnek, ahhoz hogy pályakezdőként indítsak. Őszintén elmondanám, hogy mivel telt el az utóbbi 5 év, de még mindig a CV a nagy kérdés. Online marketinget csináltam legutóbb, de azóta fejlődött a technológia.
2019. okt. 7. 23:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!