Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tanfolyamon leteszem a...

Ha tanfolyamon leteszem a pincér szakmàt azzal is felvesznek dolgozni?

Figyelt kérdés
Mivel azt vettem eszre a tanfolyamokat lenezik a munkaltatok. Pl en mar vegeztem egy okj s tanfolyamot. Akartam is vele dolgozni de amint megtudjak hogy tanfolyamon szereztem vege van mindennek. Egyszer meg valami paraszt azt is mondta az nem iskola😂. Azt hittem megfejelem, jol felhúzott. Szóval csak a középiskolàban szerzett szakmàt ismerik el, ugy latom. Akkor ha leteszem tanfolyamon a pincer szakmat akkor ugyanez lesz ha megtudjak hogy nem kozepiskolaban szereztem?? Csak oszinten. Mindenkepp elkezdem am ha felvesznek mert adnak fizut legalabb addig is.

2019. okt. 12. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

A tanfolyam nagyjából semmit nem ér. Ha évekig tanulnod egy erre szakosodott intézményben, az azért jóval többet ér.

Estin még mindig tanulhatnál, de neked büdös a munka és a tanulás se megy. Akkor mégis mit vársz? Jó leszel te közmunkásnak is, Obelix.

Lám még egy kérdést se tudsz feltenni értelmes ember módjára, mindig csak ez a nevetséges agresszió. Ez is látszik ám az emberen messziről. Ezért se fognak veled szóba állni jó helyeken.

Ideje lenne felnőtt emberré válni. Tudod. Felelősség érzet, meg kötelesség tudat stb. Amíg még ezek az alap dolgok se mennek, ne is akarj értelmes munkát.

2019. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az esti iskola évekig tart, nincs rà idô.
2019. okt. 12. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

2 év. Mi a baj vele? Ja, az hogy érettségire épül és az sincs, ugye? :)

2 évet végigdolgoztam és mellette csináltam végig minimális hiányzással az esti képzést. Minden perce megtérült, és nagyon jó érzés a saját lábamon állni, egyedül élni és nem aggódni anyagiak miatt.

2019. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!