Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a jobb munka a pincer...

Melyik a jobb munka a pincer vagy az ovodai dajka?

Figyelt kérdés
Ha csak ezek kozul tudok valasztani melyiket vegezzem el munkanelkulikent.

2019. okt. 9. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy melyik áll közelebb hozzád. Bár szerintem neked egyik sem, ha ez kérdés; nézz olyat, ami tényleg érdekel.
2019. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az év kérdése... van idegrendszered egész nap őrjöngést hallgatni minimálbérért, kakis fenekek és bibis térdek között, de cserébe kisgyerMekek angyali mosolyát nézve (hahahh, lol) vagy udvariasan felszolgálnál kevés fizetésért, de viszonylag sok jattért, főleg ha alapfokon 1-2 nyelvet is megtanulsz? Mihez érzel több vágyat magadban?
2019. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat sok kedvem egyikhez sincsen, de valamire csak menni kéne.
2019. okt. 9. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved egyikhez sem, akkor ne menj dajkának. Kölykökhöz elhivatottság kell, anélkül 30 perc után idegösszeomlást kapsz. Éhes felnőttekhez is kell türelem, de az kutyafüle egy csoportnyi őrjöngő négyéveshez képest. Gondolj bele egy percig.
2019. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz. Inkabb megyek pincernek ha még engedi a kozpont a jelentkezest. Majd felhivom nehogy feleslegesen menjek oda. Koszi.
2019. okt. 9. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a különbség a kettő munka között, hogy ha dajkának mész, akkor neked kell foglalkoznod a gyerekek fenekével.


Ha pincérnek mész, akkor meg a vendégek foglalkoznak majd a tiéddel.

:)

2019. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én gyerekekkel foglalkoztam 1,5 evig de sajnos nem volt teljes munkaidő végül már csak időnként hívtak így nem volt ertelme sz egésznek pedig szerettem.Most konyhán dolgozom és borzalmas a kollektíva.
2019. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Aki óvodai dajkànak megy az általában önként megy, mert szereti a gyerekeket, ha nincs meg benned ez az elhivatatottsàg, már pedig biztos, hogy nincs, mert ezt a kérdést kiírtad ne menj annak.
2019. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nő vagy,arra készülj ha pincérnek mész minden 2. férfi meg akar dugni és ezt a tudatodra is juttatja... Ha ezt tudod kezelni,vagy könnyűvérű tipus vagy akkor jó,ha nem akkor inkább menj el dajkának és 3kor lejár a munkaidőd,hazamész és szépen tisztán éled az életed.
2019. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!