Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet leküzdeni az...

Hogyan lehet leküzdeni az első nap miatti pánikot?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, főleg azért mert 1 és fél éve nem találtam munkát és félek nehéz lesz vissza illeszkedni 1 közösségbe.. nem tudom h viselkedjek. Annyira stresszelek h majd kiugrik a szívem..😀 kinek milyen módszer válik idegességre? Hogy nyugtassam meg magam? Nagy rajtam a stressz amiatt is h jól teljesitsek hiszen nem szeretnék megint munkanélküli lenni.. rengeteg elutasítást kaptam. Bizonyítani szeretnék magamnak és a csaladtagjaimnak meg a páromnak is h végre van munkám és a saját lábamra tudok állni.
2019. okt. 14. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul az ilyen. Egyszer lent, egyszer fent. :)
2019. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ami bevált: légzőgyakorlat. Mély lassú légzés be, lassan ki. És csak a légzésre koncentrálni. Magabiztosabbá tesz a tudás is. Ismételd át az a tudásanyagot, ami a munkádhoz kellhet. (Ha nyelvtudás, akkor átnézed 1-2 régi füzetedet, nézel vmi videót a youtube-on az adott nyelven, ha varrni kell tudni a munkádhou, akkor varrsz 1-2 ruhadarabot, ha a számítógéphez kell érteni, akkor az informatikai cuccodat veszed elő, stb)
2019. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég interjú előtt izgultam kb. ennyire. Nekem is a légzőgyakorlat vált be és az, hogy előtte átnéztem a "tudnivalókat".
2019. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!