Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tudom hogy nagyon sok...

Ha tudom hogy nagyon sok mindent elrontottam a munkahelyemen az első héten, akkor mondjak fel önként vagy várjam meg amíg kirúgnak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem ott de nagyon nem nekem való a munka, csak szükségből vállaltam el. Az a furcsa hogy eddig nem nagyon ellenőrizték mit hogyan csinálok, de tudom hogy rengeteg mindent elrontottam pár nap alatt, részben saját tapasztalatlanság ügyetlenség, részben a tájékoztatás és segítség hiánya miatt (mindent utólag mondanak el). Gondolom ezek előbb-utóbb ki fognak derülni és ki fognak rúgni. Na most az a kérdés várjam-e ezt meg vagy minél hamarabb mondjak fel? Próbaidő alatt azonnal eljöhetek. Azon agyalok hogy ha esetleg utólag kiderülne hogy nagyon sok kárt csináltam a cégnek, akkor behajtanák-e azt rajtam valamilyen úton-módon?
2019. szept. 29. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert ha nem hajtják be rajtam utólag akkor végülis ráérek megvárni amíg ők küldenek el.
2019. szept. 29. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés , neked hogy éri meg , húzni az idöt , vagy felmondani?

Mindennap vegulis egy új esély

2019. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk gerincet kellene növeszteni, és ha valamit elszesztél, akkor szólni, segítséget kérni. Annyira nagy dolgot nem bízhattak rád, amitől csődbe menne a cég.

De ha nem neked való a munka akkor mondj fel mielőbb, ne pazarold mások idejét

2019. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én ott kezdeném, hogy bármennyire is gáznak érzem elmondanám a felettesemnek, hogy hibáztam és azt is elmondanám, hogy miért. Ráadásul, ha valami nem tiszta inkább megkérdezem 3x mint egyszer sem. Nem biztos hogy egyből elengedném a munkát, de ha nagyon nem érzed magáénak, akkor válts.
2019. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!