Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már korábban olyan...

Volt már korábban olyan főnököd, aki nem tudta elviselni hogy jó vagy valamiben?

Figyelt kérdés

#t.cs.
2019. okt. 14. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen éppen ezért nekem adta láthatóan a legkevesebb fizetést, amikor fizetés emelés volt direkt próbált hülyét csinálni belőlem stb stb.


Elküldtem a k...a anyjába majd felmondtam...26f

2019. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, nem véletlenül múlt idő.
2019. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a problémám. Június óta vagyok a cégnél, jobban dolgozom, mint a régi dolgozók. Egyébként sosem dicsekszem, nem vagyok felvágós. Csak ha valamit tudok, akkor nem fogom megjátszani a tudatlant.. Csinálom a dolgomat. Kollegáimnak se tetszik, meg a főnökasszonynak sem.

Pont ma volt egy olyan konfliktusom ebből adódóan, hogy mindenki beleszólna a munkámba, amit tényleg jobban csinálok, mint ők.

Odajön a főnökasszony, mondja, hogy ezt ne így csináld, hanem amúgy.. 10 másodperccel később jön a kollegám és elkezdett kiabálni velem, hogy ne amúgy csináljam, hanem emígy. :'D

Soha életemben nem kiabáltam még senkivel! De most, hajaj...

Így elhatároztam, hogy felmondok a fenébe. :) Kinek kell az állandó stressz?

2019. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy középvezető. Össze is akart ugrasztani a nagyfőnökkel, de az orra előtt pacsiztam le vele, mert ő meg elismerte, hogy jó vagyok és hallgatott az ötleteimre. Imádtam azt a megszégyenült, dühös arcot amit vágott.
2019. okt. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!