Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok mondani ilyen munkát?

Tudnátok mondani ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok mondani otthonról végezhető munkát képzettség nélkül?

Fontos lenne jelenleg,nagyon köszönöm az értelmes válaszokat!



2019. okt. 21. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ékszereket, brossokat készítek. Meg strasszkövekkel dolgozom amit pólókra, pulcsikra ragasztom. Minden hozzávalót megkapom, a pólókra a minták is jönnek. Amikor kész, fizetnek. Szeretem csinálni. Ja, egy kedves barátnőm ajánlotta nekem is.
2019. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyit fizet? Esetleg tudnál adni elérhetőséget a céggel kapcsolatban? Köszönöm válaszod előre is.
2019. okt. 21. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Én havonta olyan 60-80 ezret kapok érte.( mellette van főállású munkám) Írtam, hogy nekem is úgy ajánlotta egy barátnőm. Ő az aki intézi, és kapcsolatban van a butikokkal.. nem hirdetett állás ez,

első vagyok

2019. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Újságkihordó, otthoni csomagoló, író.
2019. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresek, most belekezdtem egy hobbiba amiből később hátha lesz bevételem is, akár pár ezer forint. Ha találtàm ilyez kérlek szólj!
2019. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!