Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudtok mondani munkát...

Nem tudtok mondani munkát lassú embereknek?

Figyelt kérdés
Valami olyan munka kéne nekem ahol nem kell sietni mert sajna már születésem óta lassú ember vagyok azt állandóan cseszegetnek melóba hogy lassú vagyok me hogy siessek stb.

2017. okt. 3. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
csiga tenyésztés?
2017. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Bármelyik hivatalos ügyintéző, kormányablakos.
2017. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
bármi ami órabérben fizet és nem teljesítménybe
2017. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
csigaimitátor, lajhárimitátor, biztonsági őr, portás, irodista bármilyen állami cégnél (ott úgyse kell csinálni semmit, nem baj, ha lassú vagy), Erste bankos ügyintéző (ott meg ez alapelvárás, egyszer egy figurának 3 órába telt megnyitni egy teljesen egyszerű lakossági számlát), festő/szobrász modell, vagy fesd le magad ezüstre és szobrozz pénzért.
2017. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Látod, annyira összetörik magukat a kormányablakosok a melóban hogy munkaidőben ide járnak lepontozni a válaszom.
2017. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyél Émászos ügyintéző. Én egy kis városban lakok, akik ügyintézésre várnak az Émásznál, általában 2-2,5 órákat is várnak, hogy sorra kerüljenek. Van, hogy sorra se kerülnek..

Az ügyintézők öregek, lassúak, gépíráshoz nem értenek, két ujjal, lassan pötyögtetnek, csevegnek telefonon vagy ha ismerős az ügyfél akkor azokkal (jó hosszan persze, ne haladjon a sor), kávéznak nyugisan...

2017. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A főgáz sem rossz. A 15 napot szigorúan betartják, szó sem lehet róla, hogy egy nappal előbb is válaszolnának.
2017. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Imádom, amikor a kérdező tanácsokat kér, és akkor humortalan emberek itt akarják csillogtatni a humorukat.


írjátok az ügyintézőt, ami jó is lenne, de ha a kérdező férfi, akkor felejtős. ja meg az ilyen munkákat vagy idős nők végzik, akik 30 éve ott vannak, akik vkinek a rokonai vagy cicababák.


a portás tényleg jó.

egyébként ha eddig csak Magyarországon dolgoztál, akkor egyáltalán nem biztos, h lassú vagy. ebben az országban a legtöbb helyen akkor is hajtanak, ha csak 3-4 órányi meló van.

2017. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2017. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lassúságod párosul a precízséggel, akkor szerintem megpróbálhatnál valami kézműves dolgot, ami nem a darabra megy, hanem a minőségre. Ha viszont lassú és pontatlan vagy, akkor sose lesz olyan munkahelyed ahol nem fognak cseszegetni. Senki nem szereti az olyan munkaerőt, aki nem dolgozik jól, és még azt is lassan csinálja.
2017. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!