Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnökasszony a kollektívá...

Ha a főnökasszony a kollektívából általában összebarátkozik két-három munkasnővel azzal van valami célja?

Figyelt kérdés
Ilyenkor kávézgat velük az irodájában vagy van akit elhív magához kávézni munkaidő alatt.Par évvel ezelőtti képeket is láttam az interneten régi munkásnokrol akik családi házi összejoveteleken is részt vettek nála,és akik közülük már nem dolgoznak nála velük is tartja a kapcsolatot. Múltkor nekem is rendelt kávét és úgy érzem velem is "barátkozni "akar de emögött információ gyűjtés is állhat.Az egyik nő aki évtizede ott van jó barátnője és informátora.Bár az a nő korrekt és mindent szabályosan csinál.Gondolom ilyen módon is próbálja ellenőrizni a kollektívát ami elég cirkuszos.

2019. okt. 22. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt már olyan a világon, hogy valaki hátsószándékból, ellenőrzés céljából csinált ilyet. De sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen csak egy társaságkedvelő ember, aki szeret beszélgetni, barátkozni, vagy csak szimplán szimpatikus neki az a 2-3 nő akivel összebarátkozik. Van közös témájuk, hasonló a személyiségük,hasonló életszakaszban vannak. Az pedig csak jó pont a hölgynek, hogy nem nézi le az alkalmazottait.


Nem minden befolyásos ember nagyképű és nem minden vezető státuszú nézi le az alacsonyabb beosztásúakat, sőt néhányuk nagyon is fontosnak tartja őket. Nézd csak:


[link]


Mindannyian nagyon cukik 🥰🥰

2019. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ó, nem azt akartam:D


Ezt:


[link]

2019. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!