Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted az gáz ha megmondom...

Szerinted az gáz ha megmondom az igazat telefonba az ügyintézőnek, hogy én még nem dolgoztam abban a munkakörben?

Figyelt kérdés
Takarításról lenne szó, még nem takarítottam sehol, az baj ha megmondom az ügyintézőnek hogy én még nem takarítottam, számomra új ez a szakma? Esetleg még azt is megkérdezhetem hogy betanítanak e, meg mutatják mit hogyan kell csinálni?
2019. okt. 23. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj ha megmondod, viszont ne is számíts rá, hogy téged választ.

A betanításra rá lehet kérdezni, de azért úgy gondolom, mindenhol megmutatják mi az elvégezendő feladat, elvárás.

2019. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Ha megmondod, hogy nem tudod, hogy kell takarítani, mert sosem csináltad, akkor jó esély lesz arra, hogy megköszönik az őszinteségedet, és keresnek valaki mást. Takarítás nem egy ördöngösség. Csak tudsz sepregetni, felmosni, porszívózni, szemetet űríteni? Csak takarítasz otthon is nem? Nem lesz betanulási idő, de azt mindig megmutatják hol, és mit kell csinálni. Nem tudom mi a takarítás helyszíne, de tegyük fel, hogy szálloda.

- Szállodában bevisznek egy szobába, és szépen elmondják, megmutatják, hogy mit kell csinálni. Fürdőszoba takarítása, ágynemű lehúzása ( ha távozik a vendég) vagy megigazítása ( ha marad még) szemetek kiűrításe, porszívózás, portörölgetés. Elmondják mit nem csinálhatsz. ( nem nyúlhatsz vagyis nem pakolhatod el a vendégek személyes dolgait. Ha az ágy tele van pakolva a dolgaival, akkor aznapaz ágyat nem hozod rendbe)

Megmondják, hogy 1 szobára mennyi időd van, hogy kitakaríts.

Ha irodában dolgozol, akkor ott is első nap elmondják mit kell csinálni. Idővel szép lassan belejön az ember.

Ugye takarítottál már otthon? Tudod, hogy kell egy fürdőszobát kitakarítani?

2019. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2: Annyira azért nem egyszerű dolog a szállástakarítás. Hogy valaki otthon precízen megcsinálja rendszeresen, az semmit sem számít. Én apartmantakarítással próbálkoztam. Az ágynemű szakszerű, standard áthúzása egy rémálom volt, valamint a fürdőszobát teljesen nedvesség- és foltmentesíteni. A betanítómmal 3 nap után egyöntetűen abban maradtunk, jobb, ha nem erőltetjük tovább. Nem mindenkinek áll rá a keze.


Iroda- vagy rendezvényhelyszíntakarítás más. Az nem annyira bonyolult. Esetleg utóbbi kicsit kemény lehet, ha sok a szemét.

2019. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!