Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnàl olyan munkàt hogy...

Vállalnàl olyan munkàt hogy kórházból meg ki tudja honnan érkezô szennyest kell kimosni?

Figyelt kérdés
Egy kis gyàrban, ipari mosógéppel. Egy müszak csak brutto 180-at adnak. Megéri? Nem undoritó? Nincs fertôzés?? Csinàlnàd?

2019. okt. 23. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csinálnàm kétszer ennyièrt sem.
2019. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám,ha nem lenne más,inkább takarítanék.
2019. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vállalnám, ha nagyon kellene a pénz és olyan helyen laknék, ahol kevés a munkalehetőség.
2019. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, előzőeknek mi bajuk van ezzel a munkával.

Kívánom nekik, hogy ehelyett dolgozzanak állatifehérje-feldolgozóban. :DDDDDD


Kérdező, kezeled a gépet, semmi egyéb. Ha hozzá kéne nyúlni a ruhához (bár szerintem nemigen kell), akkor gumikesztyű lenne rajtad.

Fertőzésveszély nulla.

Undorító voltáról annyit, hogy egy beteg embert akár csak megvizsgálni is (amit az orvos naponta sokszor megcsinál) ezerszer undorítóbb. Egy gyerekorvos meg konkrétan folyamatos fertőzésveszélynek van kitéve - mert a gyerekeket nem magas vérnyomással meg derékfájással viszik oda, hanem mert belázasodtak, hánytak stb., szóval vírus van bennük.

Hogy megéri-e, erre leginkább te tudsz válaszolni, ha a környékbeli többi lehetőséggel összeveted.


Vállalnék-e ilyen munkát? Nézd, én diplomás vagyok, van állásom, mellette maszekolok (szintén a végzettségemhez kötődik). Így nyilván nem. De ha max. középfokú végzettségem lenne, és nem találnék jó helyet, minden gátlás nélkül elfogadnám.

2019. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!