Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Áthelyezés másik részlegre/osz...

Áthelyezés másik részlegre/osztályra/munkakörre ugyanannál a munkáltatónál?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyen annál hogy ment ez? Munkaviszony megszüntetése majd újra felveszik és kezdődik elölről az egész? Elsősorban próbaidő alatt érdekelne ha vkinek nem jön be az egyik részleg és áthelyezik máshová akkor ez tényleg így megy? Van rá törvény?
2019. okt. 24. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy átkerülj másik részlegre nem kell megszűntetni a munkaviszonyt, viszont a próbaidőt akkortól számolják ahogy átkerültél a másik részlegre.
2019. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig most megszüntették. Akkor így vissza se vesznek már sztem másik részlegre
2019. okt. 24. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem valószínű, hogy át tennének. Nem mondták el van-e lehetőség átkerülni?
2019. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem szüntetik meg a munkaviszonyt. Nálunk úgy megy hogy pályázni kell ha át akarsz menni máshova, vagy magasabb poziba, aztán vagy megkapod vagy nem
2019. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kértem, engedték, nem volt próbaidő-papírvariálás.
2019. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eleinte azt mondták nem.indul újra a próbaidő. Aztán ma reggel mentem dolgozni de kiderült h nem kellett volna hisz már felmondtak. Pedig az áthelyezésemet kérvényeztem de ezek szerint alkalmatlan vagyok az eü-re
2019. okt. 25. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz rá az a legtisztább. Én az előző munkahelyemen ezzel foglalkoztam részben. Ilyen esetben nem szűnik meg a munkaviszony, pusztán aláírsz egy új szerződést, melyben elfogadod hogy áthelyeznek egyik helyről a másikba és X időponttól a másik részlegen, másik munkakörben fogsz dolgozni. Ha nem írtál alá ilyet csak megszűnt a munkaviszonyod akkor nem valószínű, hogy áthelyeznek.
2019. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ma reggel mentem dolgozni de kiderült h nem kellett volna hisz már felmondtak"


Tipikus magyar munkahely, mi más lenne. Ez is hungarikum, oda lehet tenni a gulyásleves meg a Rubik-kocka mellé. Hát ilyet, komolyan mondom....

2019. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!