Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehet a postán csomagké...

Milyen lehet a postán csomagkézbesítőként dolgozni?

Figyelt kérdés
Most lenne lehetőségem dolgozni. Nem nagy pénzt igértek kb netto 160-170e ftot. De egy ottani kolléga mondta hogy a borravalóval együtt megvan a 200. A többi futárcég jobb lehet(gls,dpd...)? Egyébként B,C,D,CE jogsim megvan. Eddig gyárban dolgoztam váltott műszakban,csak egyre rosszabbul bírtam a váltott műszakot,ezért akarok valami nappalos munkát.
2019. okt. 31. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kocsival oké, gyalog vagy bicajjal cumi.
2019. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez kocsival lenne vw transporter,és napi kb 80 csomagot kell kivinni 8 órába
2019. okt. 31. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyári melótol sokkal jobb.
2019. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hírnök ***** válasza:

bepakolod, kipakolod, bepakolod, kipakolod


Nem tudsz megálni, nem tudsz megálni. dudálnak, anyáznak


vidd fel a 10-re a 20 kilós szrt, amire felmész kiderül nincs otthon csak a gyerek aki ..szik átvenni.


hajrá, sok sikert.


Viszont: 10 emberből 8 ad jattot.

2019. nov. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia posta csomagkézbesítő mindig telefonál, mielőtt jönne, így nincs az, hogy felcipeled a cuccot és koppansz, hogy nincs otthon senki. Ha nincs otthon senki akkor egy pda értesítőt nyomtatsz és a postaládában jelzed, hogy jártál ott, vagy megkér a címzett, hogy még 1 kézbesítés, vagy lerakatja a postánál. Én sokat rendelek, nagyon rendesek, udvariasak a kézbesítők, az alap jatt, amit adok kis tételeknél 2-300 ft, ha kis tétel, de tudom, hogy jó biznisz akkor 500 Ft, nagy méretű termékeknél, főleg aminél ingyenes szállítást ígér az adott oldal, 500-1000 Ft.
2019. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A posta netto 160-170e Ft-ot ígér kezdő csomagkézbesítőknek?

3 éve én is dolgoztam csomagkézbesítőként,netto ~85.000 (br.125e)volt próbaidő alatt,az kapott netto 150 körül aki már 10+éve dolgozott ott,megkapott minden lehetséges prémiumot,ösztönzőt,cafetériát,extra feladatokért járó pénzt is,nem gondolnám hogy megduplázták volna a béreket.

Amúgy sok sikert 8órában 80csomagot kivinni,csak a profiknak megy nem belvárosi járatban,inkább 10+óra alatt sikerül úgyhogy szinte egész napos munka.

Kezdés reggel ~6-7-től,bepakolás legalább 1 óra,azután a csomagok amíg tartanak,majd a letéti postára vissza,majd a telephelyre leszámolni stb.,+20perc kötelező ebédszünet.

2019. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!