Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Life coach képzésen valaki volt?

Life coach képzésen valaki volt?

Figyelt kérdés
Elhelyezkedéssel, illetve alkalmazásával kapcsolatban szeretnék kérdezni, hogy mennyire sikerült vele karriert kiépíteni, elindulni, mint vállalkozást, illetve alkalmazni?

2019. nov. 1. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tudod eladni magadat, brandet epiteni a nevedbol, akkor az ilyen dolgozni nem akaro embereknek mondva csinalt "szakmaval" sem fogsz tudni ervenyesulni.
2019. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Ennek annyi haszna van, mint a no-name OKJ képzéseknek, amivel csak 1 ember járt jól, akinek kifizetted a képzési díjat.
2019. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Tökéletesen összefoglalta.
2019. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Én most veszek részt Coach képzésen.


Ha jó helyen csinálod, ahol elismert képesítést adnak,ismert tanárokkal, akkor jó coach lehetsz.


Még jobb lehetsz ha szerezel még ICF minősítéseket, ahol én tanulok ott szintén van rá lehetőség.


ha jó brandinget építesz, akkor másodállásban csinálhatod, idővel meg bővülő ügyfélkörrel akár főállásban is.

2019. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam, de én pszichológus vagyok (pályakezdő eléggé)


Nekem jó volt mert adott eg látásmódot, eszközöket, módszereket.


Elhelyezkedéshez jól jön, egyre nyitottabbak rá. Karriert úgy tudsz vele indítani leginkább ha már valamihez jól értesz, azután ezt a tudást coachként átadod. A magyar coachokna pedig kb 10%-a képes megélni csak a vállalkozásból.

2020. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


"A magyar coachokna pedig kb 10%-a képes megélni csak a vállalkozásból.":

Az sajnos csak 5-7 %.

2020. jan. 15. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!