Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az miért van hogy ismerösöm...

Az miért van hogy ismerösöm aki màr volt képzésen meg van érettségije is felveszi a munkaügyi központ képzésre, engem meg nem?

Figyelt kérdés
Szóval màr volt tàmogatott képzésen, azon a képzésen amin én is voltam. Onnan ismerem. Van érettségije is. Ôt felvette a munkaügyi màsik tanfolyamra is, majdnem egy éves tanfolyamra, lassan màr végez. Most tudta meg mikor véletlenül talalkoztam vele. Engem miért nem vesznek fel 2. képzésre??? Mikor nekem az életemet mentené meg. És tényleg ràszorulok. Miért????? Mindjàrt szétvàgok valamit!!!!

2019. nov. 1. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A teszten is mindent tudtál, meg itt a gyakorin is, mégsincs állásod. Nem elgondolkodtató?
2019. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező nagyon intelligens privát üzenete:


"Fogyatekos g*ci. A k**va anyad"


(az üzenetben nincs kipontozva a trágár rész)



Erre csak azt tudom válaszolni, hogy nekem van szakmám, tisztességes, jólfizető állásom és veled ellentétben engem nem a szüleim tartanak el. Melyikünk a fogyatékos?

2019. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Jaja. Szeret üzenetben mocskolódni. A tanulatlan gyökér.
2019. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hosszúhajú ***** válasza:
mert ha nincs érettségid, hiába is vesznek fel a képzésre, és lesz róla papírod, nem fognak tudni felvenni dolgozni érettségi nélkül - általában....
2019. nov. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!