Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkahelyemen kirúgtak...

Ha a munkahelyemen kirúgtak akkor az látszani fog valamilyen papíron?

Figyelt kérdés

Ha kirúgtak és új munkahejnél interjúra megyek akkor mondjam h kirúgtak mert látszódni fog papíron vagy mondhatom hogy én mondtam fel???

Köszi!



2019. nov. 5. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

*munkahely


Mondj, amit akarsz.

2019. nov. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. nov. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Van, ahol interjún még megkérdezik ezt?

Miért jöttél el? - kérdésre: nem éreztem motiváltnak magam, szakmai megbecsülés hiánya, nem volt előrelépési lehetőség, alacsony bér. Válassz. Szóba se kell hozni, hogy milyen formában szakadt meg a kapcsolatod a munkahelyeddel.

2019. nov. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem derül ki és már komolyan sem veszik azt, amit a régi munkáltató mond, mert gyakori a kicsinyes bosszú stb. Én azt mondtam, hogy közelebbi munkahelyet kerestem. Mondjuk nem hazudtam. A lakásomtól 2 percre dolgozom! :D
2019. nov. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért jöttem el? Túl keményen dolgoztam, önként vállaltam az ingyen túlórákat ezért a munkatársaim kirúgattak.
2019. nov. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem még volt munkakönyvem, amiben feltüntették, hogyan szűnt meg a munkaviszonyom.

Ma inkább a közösségi háló működik, kicsi a munkaerőpiac, mindenki ismer valakit aki ismer Téged.

Amúgy, ha egy munkahelyről kirúgtak, az nem jelenti azt, hogy egy másik cégnél, más főnöknél eleve reménytelen helyzetből indulsz.

2019. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha közös megegyezéssel küldtek el, akkor nem látszik, mert kb. az lesz rajta hogy a munkaviszony megszűnése közös megegyezéssel. A másik két lehetőség a felmondásra a munkáltatói felmondás és a munkavállalói felmondás, ezekben az ezesetekben látszik, mert ezek rajta lesznek az egyik papírodon. Az másik kérdés, hogy ekkore már nagy eséllyel senkit nem fog érdekelni.
2019. nov. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kilépő papíron mi van, közös megegyezés, vagy munkáltatói felmondás? Mondhatod azt is, hogy létszámcsökkentés miatt küldtek el.
2019. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

közös megeggyezés van rajta.


különben a munkatársaim érték el azt, hogy kirúgjanak.

Megfájdúlt a derekam és nem tudtam semmit sem felemelni, tölteni.28 éves, 176cm és 45 kg nő létemre mindíg nekem kellett a 20-30kg-os több doboz dolgokat emelnem és cipelnem.

Nem nyavalygásból én KOMOLYAN ÉLVEZTEM ezt csinálni.

De már 6 hónapja sem javúlt semmit sem.

Kezelésekre kellett járnom.

Nem tudni még hogy begyulladt, gerincsérv stb., mert még csak a kezelések felén vagyok.

Szóval a "férfiaknak" kellett tölteniük. Míg én egyedűl mindennap elvégeztem ezt a melót 5 évig, ők hárman is tölthettek és felváltva stb. Amúgy vagy 40 férfi kollégánk van és csak 15 nő...

Nem tetszett nekik és hangosan kamuzva ordibálták, hogy én ocsmányúl beszéltem velük.

Én csak mentegetőztem, hogy csak annyit mondtam, hogy még nem tudok tölteni, ti töltsetek.

Ők beszéltek velem ocsmányúl:

KINEK KÉPZELED MAGADAT TE, TE ITT CSAK EGY KIS SENKIHÁZI VAGY.

Nem is ettem aznap és elöttem zabálták a tilos alapanyagokat-szóval nem a 20 perces kajájukat. Ezt is szóvá tettem, de amúgy halkan és szédülve, hogy had ehessek én is, mert elájulok.

45kg vagyok, 176cm-el...iszonyat sovány és tényleg alig láttam stb.

Szóval igazságtalanúl és ocsmányúl rúgtak ki...


Aztán különben az történt, hogy egy kollégám nagyon jó melót talált. Azt hazudták neki hogy szar. Én megmontam neki, hogy 210 000ft is kaphat havonta, mert így van.

Ezt irigyelték tőle hogy jó melót talált. Le akarták róla beszélni, hogy itt nyomorogjon 105 000ft-ért, délutános és esti műszakban ráadásúl...


Azok a nők is azt hazudták, hogy én szidtam a férfiakat és hogy parancsolgattam nekik. Pedig pont hogy nekem parancsolgatnak minden egyes nap. Én 5 évig voltam itt és ők pedig még 3 hónapja sem...


Szóval lusta semmire kellő, nagyképű és irigy munkatársak...

A kolléganőm akinek megmondtam hogy klassz heje lesz, hálás nekem hogy erőt adtam neki, mert majdnem vissza lépett.

Nem értem ezt a hozzáállásukat a mostani "emberségnek".


Remélem, hogy hamar találok másik helyet.

Ha megkérdik miért mentem el, inkább csak annyit mondok, hogy nagyon stresszes volt a meló és nyugalmasat, könnyebbet szeretnék.

Pl.: takarítónő, csomagoló, kisebb összeszerelés stb.

De ezek után nem szeretnék nagy társaságba, sok kollégával lenni. Tehát a takarítás lenne a legjobb, mert annál kevesebb ember elég és sokszor az ember egyedűl csinálhatja.

2019. nov. 5. 20:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az írásokat és a válaszokat!!!
2019. nov. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!