Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetne a tudtukra adni...

Hogy lehetne a tudtukra adni hogy nekem a kommunikáció nem az erősségem?

Figyelt kérdés
Behívtak egy munkahelyre, egy beszélgetésre, tudni kell hogy nekem a kommunikáció nem az erősségem, jóformán alig tudok értelmes mondatokban beszélni, introvertált is vagyok, meg már hoszabb ideje otthon voltam munka nélkül, alig mentem emberek közé, szocfóbiám is van. Hogyan adjam ezt tudtukra? Előre félek ettől a beszélgetéstől, egyáltalán egy ilyen beszélgetésen miről eshet szó? Kérdezhetnek is tőlem?
2019. nov. 6. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha előre közlöd ezeket, akkor megköszönik, hogy bejöttél, és ennyi. Még esélyt sem fogsz kapni, hogy felvegyenek.

Vannak helyzetek amikor igenis kell kommunikálni. Felvételi beszélgetés is ilyen helyzet.

Én sem szeretek kommunikálni, de ha kell akkor beszélgetek.

2019. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs sok esélyem, előre látom
2019. nov. 6. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

És mi lenne ha tennél érte?:) Olvass művelődj, járj közösségekbe vagy akár pszichológushoz. Milyen könnyű mindani hogy "jó hát akkor nem"... És most hozhatsz fel kifogásokat, hogy miért vagy ilyen 3.2.1....

Nem érnek semmit :)

2019. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező megértelek valahogy én is ilyen avgyok,bár nálam az a szerencse talán hogyha szimpatikus a partner pár perc alatt oldodok és utánna már sinen vagyok.

Mindig azt kivánom bárcsak már ott ülnék nekem ez a felkészülés ami rémálom még várom hogy hivjanak,ebből kifolyolag egészségügyi problémáim is vannak.

2019. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt semmiképpen ne közöld előre, mert akkor már alapból meg lesz rólad a véleményük.
2019. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok, érdekel.
2019. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne jelentkezz olyan munkakörbe, ahol elvárás a jó kommunikációs készség.
2019. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!