Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes pultosként elhelyezkedni?

Érdemes pultosként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkozom egy ideje. Nem tudom mennyire illene hozzám, mert nem igazán mondanám magam nagyon társasági embernek, de szeretném ha ez változna. Kicsit nehezen kommunikálok. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Ajánlanátok ilyen munkát ilyen beállítottságú embernek? Milyenek a fizetések jelenleg? (Nem Budapesten élek.) 25/F

2018. febr. 16. 18:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nincs tapasztalatom vendéglátásban. Elsősorban kávézó/kocsma jellegű helyre mennék
2018. febr. 16. 18:10
 2/11 Gál Zoé ***** válasza:
42%
Eleve a nőket preferálják és az se mindegy, hogy nézel ki.
2018. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A pultos általában nem csak pultos hanem lelkisegélyt nyújtó is . A yattod abból lesz ha kedves és nyitott vagy a vendéggel . De ha te nem ilyen vagy nem igazán éri meg belevágni ..
2018. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
49%

Dehogy éri meg.

A vendéglátóipar egy nagy nyomor.

2018. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Láttam már férfi pultost, nem is egyet, ez helyfüggő. A kinézetem nyilván relatív, de szerintem nem lesz ezzel gond :)

Meg tudom hallgatni az embereketl. Szeretek segíteni, tanácsot adni, de talán magamtól nehezen kezdeményezek, így értettem.

2018. febr. 16. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a pult másik oldalát ismerem alaposabban :-/ de: a kommunikálás nem olyan fontos, neked úgyis csak hallgatnod, időnként bólogatva együttérzően, a megfelelő időpontban meg nevetni. És úgy tenni, mintha érdekelne, hogy mi volt neki a műszakban, amiből egy kukkot se értesz és nem is érdekel, de azért időnként közbe kell kérdezned, hogy lássa, figyelmes vagy. Egy lelki szemetesláda leszel. Ha ezt bírod akkor rajta.
2018. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3#as vagyok . Akkor mint pultos mondom ! Alap szabály tanácsot sosem adsz csupán hallgatod ahogy kiönti a lelkét és anélkül ,hogy tanácsolnál beszélgetsz csak az adott dologról . Ez egy kicsit összetettebb mint ahogyan elképzeled arról nem is beszélve ,hogy hamarabb dilizel be mint egy pszichológus ..hidd el nem viccből hagyják sokan abba.. Nem azért mondják ,hogy rosszul fizet mert alapjában véve kevés a fizetés .. ahhoz kevés amit egy nap alatt elviselsz ..
2018. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző remekül fogalmazott ha van hozzá "lelkierőd" akkor jó ha nincs akkor bukta lassan 20 éve nyomom dolgoztam 3csillagos étteremtől a 4kategóriás kocsmáig de a kocsma -bár kevesebb volt a meló- felőrölt

A pénzről meg annyit h sz.rért h.gyért ne menj el sehová

2018. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán tervezek ezzel hosszútávra, mondjuk fél évre, hogy megtanuljak bánni az emberekkel. Aztán lépek Angliába valószínű
2018. febr. 20. 16:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2018. febr. 20. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!