Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy részmunkaidős panaszkod...

Ha egy részmunkaidős panaszkodik a fizetésére miért nem vállal másodállást? Vagy teljes állást ehelyett?

Figyelt kérdés

Ha egy ember csak heti 3 napot dolgozik részmunkaidőben és a fizetést is ehhez mérten kapja, az karcsú lesz. Panaszkodik is a csóka rendesen.

De vajon miért nem vállal másodállást? Heti 2 hétköznapja szabad fixen mindig.

És a többi nap se töri össze magát a 6 órás műszakjaival.

Beleférne neki a plusz meló.

Vagy még jobb kérdés miért nem hagyja itt az egészet és keres egy főállást?


2019. nov. 6. 13:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Miért ítélsz elhamarkodottan ezt vele kellene megbeszélni. Lehet hogy diákként dolgozik. Joga van felháborodni, ahogy neked is de ez túlzás.
2019. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ne költs hozzá hülyeségeket. Egy 40 feletti lassan 50 éves csókáról van szó, diák a f***t.
2019. nov. 7. 07:52
 13/25 anonim ***** válasza:

?

40-es kolléganőm épp most kezdett el egy egyetemi képzést. Az megvan, hogy a tanulásnak nincs felső korhatára?

De egyébiránt még mindig nincs közöd hozzá.


Szokásos kérdésnek álcázott rosszindulatú "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hiszti.

2019. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Hagyjuk a mellédumát. Nem csinál az semmit mellette.

Honnan tudom? Ő MONDTA.


Ő mondta hogy itt van két napja üresben amikor nem csinál semmit a pénze meg kevés. Én meg nem értem hát ki kényszeríti arra hogy 2 napot hetente üljön a semmiben?


Vállaljon másodállást. vagy hagyja itt ezt a "kevés pénzű" szart a franca és menjen el máshova főállásba.


Mondjuk én heti 3 nap 18 órára nettó 150et nagyon nem neveznék kevésnek.

Én 120at kapok a heti 5 nap 40 órára.

Mások itt heti 5 napra nettó 99-et kapnak.

2019. nov. 7. 08:55
 15/25 anonim ***** válasza:

Persze, most már ő mondja hogy ráér, de tegnap még nem tudtad, hogy ráér-e.

Már azt se tudod, hogy mit kamuzz, hogy végre valaki egyetértsen veled és felháborodjon, ugye? :D

Na jó, kisegítelek:

Hogy gondolja? Lusta dög! Mások meg éhenhalnak ő se érdemelne többet 30.000 ft-nál aztán akkor megtanulná! Mocskos naplopó!

Most jobb? :)

2019. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Újra megkérdezem: ha 3 napra 150 kevés


- akkor 5 napra 99 az mi?

- és ha neki ez kevés mit keres itt?

Menjen oda ahol többet adnak.


De én szívesen cserélek vele!

Odaadom az 5 nap 120 nettómat a 3 nap 150 nettóért.


Jó leszí így?

2019. nov. 7. 10:50
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Kibújt a szög a zsákból. Te heti 40 óra munkára kevesebbet kapsz, mint ő heti 18 órára.

Lehet irigykedni és rossz indukatunak lenni, de attól neked nem lesz jobb.

Arra nem gondoltál, hogyha elégedetlen vagy, akkor tanulj, kepezd magad vagy válts munkahelyet?

Nem másokat kell szapulni, mert jobban keresnek, hanem neked is tenni érte. Ez van. Tényleg.

Mindig lesz olyan, aki kevesebb munkával többet keres, mint te. Még vezetőként is lesz feletted ilyen. Ez van. A saját életünkkel kell foglalkozni, nem maseval.

2019. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"Még vezetőként is lesz feletted ilyen"



De annak a felelőssége is más! Ezért nem irigyeltem én soha a főnök fizetését.

Basz***hatom én a sok pénzt ha olyna dolgot csinálok hogy akár börtönbe is mehetek miatta. Mert a főnöknél ez is benne van a pakliban.

Na ezért nem kell nekem az ő pénze. Kevés pénz kevés felelősség.

2019. nov. 8. 08:07
 19/25 A kérdező kommentje:

"Arra nem gondoltál, hogyha elégedetlen vagy, akkor tanulj, kepezd magad "


Neki egy diplomája van. Nekem 3. Ki tanult többet?

2019. nov. 8. 08:08
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rossz irányban tanultál, erre nem tudok mit mondani. 120 ezer rettenetesen kevés ilyen árak mellett.

150 is, hogy az eredeti posztra is reagáljak.

Én keresnék más munkát, ahol megbecsülik a 3 diplomámat és nem annyit adnak, mint a takarítónak.

2019. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!