Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötelező nekem leltárkor ott...

Kötelező nekem leltárkor ott lennem?

Figyelt kérdés

A cégnél mondták nekem ,hogy lassan leltár lesz és kötelező ott lennem de vagyunk kb 15-en erre a feladatra és az nap nekem lenne dolgom és nem kérhetek rá szabit.

Ez tényleg minden cégnél kötelező vagy csak ott akarnak engem tartani vagy van valami mód hogy eltudjak jönni ?



2019. nov. 13. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Akkor táppénz :D ha annyira fontos dolgod van ..
2019. nov. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Én is voltam olyan interjún ahol közölték, hogy évi egy leltáron ott kell lenni kötelezően mindenkinek, mivel ezzel a szellemi munkakörben dolgozók is kiveszik a részüket a munkából és közben belelátnak a raktár működésébe. Dolgoztam már olyan helyen ahol volt hasonló, de ott önkéntes alapon ment, mindig megbeszéltük ki vállalja.
2019. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 remetdol ***** válasza:
17%
Eddigi munkahelyeim többségében kötelező volt résztvenni, hogy gyorsan végezzünk.
2019. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Én is jártam már úgy szeptemberben, mint a kettes. Interjún közölték, hogy évi egy leltározási nap van, ami ráadásul szombatra esik és kötelező a szellemi munkakörben dolgozóknak is, mert így belelárnak a raktár működésébe (talán épp ugyanaz a cég volt? :D ) Én nem vállaltam, na nem feltétlen ezért, de ez is közrejátszott. Néhány éve dolgoztam egy olyan gyártónál, ahol szintén volt évente egy szombaton leltár, ott jelentkezni lehetett önkéntes alapon, de az csak délelőtt tartott és rendeltek nekik ebédet, szendvicset, így mindig volt aki közelebb lakott és bevállalta az ingyen kaja reményében.
2020. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!