Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy annyira untátok, nem szerettétek a munkátokat, hogy idővel egyre rosszabb lett a teljesítményetek?

Figyelt kérdés

Velem manapság ez fordul elő. Annyira unom a munkafolyamatot, annyira demotivált vagyok, hogy egyre rosszabb a teljesítményem. Egyszerű lenne csak szimplán váltani, de a környéken, illetve a városban nincs más olyan lehetőség, ami ennyit fizet (kb. 170.000 Nettó), csak ennél rosszabb.


Mit lehet ez ellen tenni?


2019. nov. 17. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nálam is hasonló. Unom és egyszerűen sz*r a feladat, ami rajtam van. Semmi kedvem csinálni és ez kihat a teljesítményemre is. Ilyen esetben szerintem a vezetőségnek kéne tennie valamit, hogy a munkavállaló motivált legyen, nem tudom, hogy te mit tudnál tenni.
2019. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nálam mindig az segített, hogy továbbképeztem magam, új feladatokat kerestem.
2019. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Itt nem igazán van "továbbképzési lehetőség", legalábbis a munkafeladatok szempontjából. Fixen ezt, ezt és ezt kell csinálni, és ennyi. Nem monoton gyári munkáról van szó egyébként, szellemi munkát végzek. De egyszerűen leülök elé, és maximum 1 óra után már csinálnom kell valamit, hogy érjen valami izgalom, lényegében bármi. Annyira unottan, álmosan dolgozom (akkor is ha egyébként kipihent vagyok), hogy már szóltak is, rengeteget hibázok. Pedig viszonylag egyszerű dolgokról van szó. Ahogy hazaérek a munkából, egyből derűs minden, nem vagyok álmos, fáradt se.

2019. nov. 17. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ez van. Vagy állásváltoztatás, vagy szervezetfejlesztési tanácsadáson való részvétel.
2019. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor kiegészíteném:


Hát nálam mindig az segített, hogy továbbképeztem magam, új feladatokat kerestem, másik munkahelyen, vagy ezen am unkahelyen másik pozícióban


#2

2019. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Beszéltem is a főnökkel, hogy szeretnék más feladatokat is, mert nagyon monoton és semmit nem fejlődök. Ebből az lett, hogy kaptam még egy monoton feladatot :D Én fejlődni szerettem volna a területemen, így nem volt más választásom mint a váltás, bár nekem sem volt sok választási lehetőségem mert kezdőnek számítok még. Úgyhogy ezt tudom tanácsolni neked is, hogy kérj más feladatokat is, akár más területen és járj nyitott szemmel !!! Ha nincs is sok más lehetőség, figyeld, hogy mikor hol van egy-egy új nyitott pozíció.
2019. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig váltani kell,ha megteheted,költözz jobb lehetőségeket kináló városba!
2019. nov. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!