Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a jobtain elnevezésű...

Ha a jobtain elnevezésű munkaerő közvetítő cégen keresztül vesznek fel betanitott munkára az mennyivel rosszabb mintha céges lennék?

Figyelt kérdés
Nyilvan jobb ez is mint a munkanélküliség, de azért cegesnek lenni csak jobb nem?? Igy en kevesebbet kapok majd mint a cegesek??

2018. júl. 25. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket, de vigyázz a munkaközvetítőkkel meg trükköznek nem is kicsit. Szó nem esett a munkabeosztásról pl. esetemben mikor ott voltam már a munkahelyen derüt ki, hogy ott nem 22.00-ig tart a munkaidő hanem tovább. Úgy érek haza hogy nem tudok közlekedni, mert megáll a helyi tömegközlekedés. 1/2 órát várok az éjszakai járatra, aztán éjfélkor érek haza egy kib..ott délutánból. xd
2018. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* pontosabban 10 percet gyalogolok + 30 percet várok az éjszakai járatra *
2018. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ismerek valakit aki hónapok óta mindennap felhívja a munkaközvetítőjét és elküldi a , oda. Én nem hivogatom, egyszer majd beállítok aztán annyi volt.
2018. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert en a cég saját allomanyaba akartam menni el is küldtem oda az önéletrajzot es nem kerestek. Igy meg felhivtak.
2018. júl. 25. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, tudom.


Évekkel ezelőtt jártam egy másik kölcsönzőnél, gyanítom kiadta a tudtom nélkül az elérhetőségemet, szemét egy húzás volt. Ugyanis ilyen alapon a maffiának is kiadhatott volna. Olyan kétes hívásokat kaptam, hogy szerintem mindenki megijedt volna.

2018. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!