Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyárban miért ilyenek az...

A gyárban miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
9 hónapja dolgozom gyárban és elképesztő, hogy mik mennek. Mindenki kibeszél mindnekit, utána a kibeszélt emberrel ha összefutnak akkor szemtől szemben már a jopofizás megy, a szexről, poénkodnak, cseverésznek nyiltan, a másik magánéletében kutakodni, hogy kinek mennyi az albérlet, kinek a párja mennyit keres stb
2019. nov. 21. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a gyárban ilyenek. Nem tudom az okát.
2019. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Egy 40 fős mérnökirodában dolgozom, ugyanilyenek az emberek. Megy a hiszti, személyeskedés, gonoszkodás, stb. Görcsösen megeszik egymás kajáját. Múltkor például egyik kollégám azért haragudott meg rám, mert kávét főztem, odajött, mondta hogy nagyon siet a gyerekért oviba, had igyon előtte egy kávét én meg mondtam hogy nem. Azóta nem vissza sem köszön.
2019. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem a gyár sajátossága, én pl múzeumban dolgozom, ahol feltételezné az ember, hogy kulturált alkalmazottak vannak, ehhez képest ugyanez megy :) nagybátyám bankban volt magas beosztásban, mindenki ezerféle diplomával ment oda, de ugyanúgy egymás alá vágtak, szart kavartak stb.
2019. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2! " Múltkor például egyik kollégám azért haragudott meg rám, mert kávét főztem, odajött, mondta hogy nagyon siet a gyerekért oviba, had igyon előtte egy kávét én meg mondtam hogy nem. Azóta nem vissza sem köszön." Ezt mire hoztad fel példának???
2019. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Gyárban dolgozom mint egyszerű melós.Sajnos nekem is ilyenek a munkátársaim,az ok nagyon egyszerű,irigység-rosszindulat.Nyomorult az életük,perspektíva 0,lusták.
2019. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ilyenek.
2019. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem gyári, hanem általában véve magyar mentalitás. Amióta külföldön (Hollandia) élek, itt nem igazán tapasztalom ezt. Aki mégis ilyen, azt kiutálják miatta.
2019. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
2-es, én is levegőnek néznélek ezután.
2019. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Na, a 2-es hsz is degecről jött. Köpedelem.
2019. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!