Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy pedagógusnak ennyi fülbeva...

Egy pedagógusnak ennyi fülbevaló már túl sok? Vagy még beleférhet és nem rontaná a szakmai megítélésemet?

Figyelt kérdés

1,5 éve diplomáztam gyógypedagógusként, azóta dolgozom is mint utazó gyógypedagógus és az EGYMI tagintézményeibe is kijárok. (Eddigi munkámmal meg vannak elégedve.)

Mindig is tetszettek a fülbevalók, ne nevezzük fül piercingnek, mert végül is csak a cimpában vannak.

[link]


Erről az elhelyezkedésről lenne szó, csak nem pöttyök lennének, hanem három kis 8mm-es karikáról lenne szó rosegold árnyalatban. A másik fülemben pedig egy alig látható 6 mm-es vékony karika a terv.


Sose mertem megcsináltatni mondván mit szólnak az egyetemen a vizsgákon, a gyakorlati helyeken, meg a szülők miként ítélnének meg konzultációk során, majd az álláskeresés miatt halogattam. Ti mit tennétek a helyemben? Megcsináltatnátok, ha erre vágynátok?


2019. nov. 22. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ettől merészebb dolgokat is tudok. :) Nyugodtan megcsináltatnám.
2019. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem abszolút belefér, nem az én stílusom, de amúgy szép.

Nálunk a raszta tanárt is mindenki komolyan vette.

2019. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Simán, ez csak fülbevaló. Nekem több cimpás luk, tragus meg industrial van a füleimben, senkit se érdekelt se vizsgán, se álláskereséskor, de még hivatalos konferenciákon sem, annyi hogy én szülőkkel nem találkozom de nekik meg mi közük hozzá. Diákokat meg nyilván nem izgatja, nekik is van. Sőt, ha engem nézünk, a fülem a legkevésbé fura rajtam :D Szóval no para, pláne hogy van munkatapasztalatod is meg minden.
2019. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!