Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a főnök felírt...

Mit tegyek ha a főnök felírt a listára, pedig én nem is akartam menni a karácsonyi vacsorára?

Figyelt kérdés

Szólt a főnök, hogy idén is lesz céges vacsi az utolsó napon, kérdezte, hogy ki akar jönni. Mondtam, hogy én nem szeretnék. Azt mondta, hát ő már fölírt mindenkit a részlegéről, úgyhogy jövök. Ja, mondom de akkor miért kérdezte?? Úgyhogy most mennem kell, de nem akarok. Hazudni se akarok, hogy pont közbe jött valami, meg elég átlátszó lenne. Ti mit tennétek? Félek emiatt neheztelne rám a jövőben, ha nem mennék el..


L/23


2019. nov. 24. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem senki nem akar menni de muszaj a jopofizas plane ha kaptok is valami premiumot vagy akarmit a cegtöl
2019. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly egy romlott kávét kaptunk.
2019. nov. 24. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
? Hány éves vagy , mi tegyél ? Kötelező ez komoly ? Pisztolyt nyomnak a búrátokba vagy sem ?
2019. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Mondd meg a főnöködnek, hogy ne játsszon veled: vagy felkínál egy döntési lehetőséget, amiben van igen és nem, vagy nem. De akkor nem kell demokráciásdit játszani.


Ha nem akarsz elmenni, akkor mondd meg neki egynesen, hogy sajnálod, de nem tudsz ott lenni. És még kifogás sem kell rá. Ha ilyen miatt kirúgnak, akkor az a cég annyit is ér.

2019. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem kisebb dolga is nagyobb annál hogy az ünnepek között álmatlan éjszakái legyenek azért mert te nem mentél el a karácsonyi vacsira.

Szegény csak lusta és nem akar egyet telefonálni sem azért hogy húzzanak le.

Meg amúgy max bemész és fél óra múlva lelépsz

2019. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz ne menj.

Én az elmúlt 9 évben kétszer mentem el, de sose kérdezték amikor nem mentem, hogy miért nem.

2019. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!