Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz felmondani 5...

Szerintetek gáz felmondani 5 nap szabadság után?

Figyelt kérdés

Kértem 5 nap szabit,de igazából nem is szeretnék vissza menni, főként az egészségi állapotom miatt.

Megharagudna a főnök?

Vagy még érdemes pár napot kihúzni ott?



2019. nov. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nincs semmi összefüggés. Keress inkább másik állást, mielőtt felmondanál.
2019. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy felmondasz alapesetben egy ideig kell menni dolgozni. Szerintem nem "gáz".
2019. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van már új munkahelyed? Ha beteg vagy, menj orvoshoz, vigyél igazolást. Ez nem úgy van, hogy szabin vagyok és cseszek visszamenni, max próbaidő esetén lehet ezt eljátszani, hogy ok, akkor holnaptól be se megyek. Tudod van felmondási idő is, de igazából az elvet nem értem. Nem mész vissza mert nincs kedved,felmondasz a bizonytalanra, de ha 3 hónap múlva se lesz munkád, akkor meg azért fogsz itt sírni.
2019. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz, és hidd el nem egy megfázás miatt akarom otthagyni a munkám. Egyébként próbaidős vagyok.
2019. nov. 20. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, akkor mehetsz a dolgodra :) max akkor lenne gáz ha fél év múlva hívnád őket, hogy mégis dolgoznál.
2019. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, én 1 hét szabi után mondtam fel. Nem problémáztak
2019. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!