Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákmunkát tudok...

Milyen diákmunkát tudok vállalni Dunaújvárosban?

Figyelt kérdés
Másodéves informatikus egyetemista vagyok és dunaújvárosban lakom. Sürgősen kellene pénz, de nem nagyon van helyben diákmunka. Tudom, hogy ez egy piszlicsáré kihalt kis város de a legközelebbi nagyváros (Székesfehérvár) is oda vissza 2 óra buszozásra van innen, és azt meg nem akarom. Egy MelóDiák van a városban, de ott is azt mondták, hogy nem nagyon van helyben diákmunka, innen csak kiküldik Budapestre vagy Székesfehérvárra a diákokat dolgozni, max nagy ritkán van Meki vagy Interspár/Tesco munka, de jelenleg nincs szabad (ami igaz, egymás hegyén hátán voltak a diákmunkások a mekiben, el sem fértek). Interneten meg nem igazán van sajnos semmi hirdetés, legközelebbi mind Budapest, az meg odavissza 3 óra vonat vagy busz. Tudtok valamit ajánlani?

2019. nov. 27. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiukat mindig keres a melo diak hankookba meg papirgyarba

De inkabb beugros munkat keress ujvarosba ami egyetem mellett bele fer

2019. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudtommal Interspart felujitjak, azbl felejtos. Tescoba szoktak felvenni arutoltoket allandoan, probald meg... Hankook meg talan.
2019. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tescoba 6 oraba host. Nem egy nagy penz de felvesznek es tobb mint a semmi
2019. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!