Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún miért kérdeztek...

Állásinterjún miért kérdeztek ilyet?

Figyelt kérdés

Mikor volt az állásinterjúm, az egy felvételiztető manager megkérdezte tőlem, hogy mik a terveim a jövőre nézve? Szeretnék-e igazgató lenni később? Erre azt válaszoltam, hogy nem. Majd viccesen megkérdezte, hogy miért nem?

Ezt azért kérdezte akkor, mert látta rajtam, hogy értékelni szoktam a környezetemben lévő embereket? Szerintetek miért szegezte nekem ezt a kérdést?


2019. nov. 28. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Minden normálisabb interjún megkérdezik, hogy hol képzeled el magad 5,10,15 év múlva!
2019. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
*egyik
2019. nov. 28. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy az első írja, és azért hogy csekkolja veszélyt jelentesz-e az ő pozíciójára.

Jó választ adtál, ne parázz!

2019. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem arra céloztak, hogy elég motivált vagy-e, szeretnél-e fejlődni, felfele lépkedni azon a bizonyos ranglétrán? Ilyenkor érdemes nem konkrétan igennel vagy nemmel válaszolni, mert lehet, hogy tesztelnek a kérdéssel. Mondhattál volna olyasmit, hogy egyelőre a jelenlegi munka a célod, de ki tudja, mit hoz a jövő, nyitott vagy a fejlődésre stb stb.
2019. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Furcsáltam akkor, hogy a legmagasabb pozìció is szóba jöhet... :)
2019. nov. 28. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Arra voltak kíváncsiak, hogy vezetői karriert szeretnél inkább vagy szakmait.
2019. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem. Csak furcsa volt, hogy nagyot is lehet álmodni.

Amúgy szerintetek szakmaival is lehet sikereket elérni, vagy kell hozzá vezetői végzettség is?

2019. nov. 28. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
2019. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy lehet nagyot álmodni? Ez elég meredek :D Ha nem mersz álmodni se róla, akkor tényleg nem fog menni. Egyáltalán nem biztos hogy azért kérdezte mert veszélyt látott benned, lehet pont oylat keresnek akik ranglétrán mászást keres.
2019. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken már hanyagolják ezeket a klisés kérdéseket. Mondj 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságot magadról nem volt?:D Az még egy másik klasszikus HR bullshit.
2019. nov. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!