Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálhatta ezt?

Miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy nő a munkahelyemen, jóval idősebb, mint én, anyám lehetne. Én férfi vagyok. Mindig előttem kedves volt, bűbájos, de a hátam mögött mindig negatìv szìnben tüntetett fel, hatalmas elvárásokat támasztott velem szemben. Elvárta, hogy rövid időn belül mindennek kész kell lenni, még olyanért is elővett, ami nem az én feladatom volt. Ha egyszer más szìnű zoknit húztam fel, egyből észrevette, de azt, hogy a környezete mennyit tevékenykedett az ő irányìtása alatt, azt nem. Kìvülről, kedvesnek látszik, elragadó, de megvizsgálva a cselekedeteit, a munkaügyi bìróságon is helyt állna az eset. Miért nem tudta a férfiakat értékelni, talán riválist látott bennük?
2019. dec. 1. 10:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb. 10 éve dolgozik a helyen.
2019. dec. 1. 10:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert a főnököd.
2019. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félti a helyét.
2019. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Főnök nem készìti ki a beosztottakat, aztan meg kedveskedik, mint ha jószìvű lenne...
2019. dec. 1. 10:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Mióta másokat irányít már, a két lány munkatársam is sokkal nyugodtabb.
2019. dec. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!