Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néni a buszon miért csinálhatt...

Néni a buszon miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés
Botos nénike felszállt a buszra. Volt legalább 2-3 szabad ülőhely, de ő állva maradt. 2-3 megállóval később beteltek a megmaradt szabad helyek, mire a néni elkezdett panaszkodni, hogy neki miért nem adja át senki a helyét, és felállított egy lányt, aki bár átadta a helyét, azért megjegyezte, hogy azért nem állt fel korábban, mert mikor felszállt, voltak szabad ülőhelyek...
2018. jún. 10. 11:42
 1/8 anonim válasza:
98%
Mert megtehette, hogy kotozkodjon. En kiosztottam volna a nyuggert, ha engem kostol be.
2018. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
nincs jobb dolga.
2018. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azért sem adtam volna át a helyem. Különben sok idős csak keveset utazik, vagy azért nem ül le, mert nehezen áll fel, ilyet már hallottam egyébként, tehát ha szabad ülőhely ellenére látok egy időst, hogy állva marad, reflexből ezt feltételezem, hogy biztos csak keveset megy vagy nem tud már úgy mozogni, ezért inkább nem ül le. Ha hisztizne, akkor meg kapja be.

Tegnap amúgy egy gyereknek adtam át a helyem, nem volt szabad ülőhely, és ő nem tud még erősen kapaszkodni, a sofőr meg elég hülyén vezetett, szóval megkérdeztem az anyukáját, hogy leül-e a gyerek, sokat utaztak még, úgyhogy elfogadták és megköszönték, sőt - ezt ritkán tapasztalom - az anyuka még a kislánynak is szólt, hogy köszönje meg. Akárkinek nem adom át az ülőhelyet.

2018. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Csak hogy legyen miért dünnyögnie a megkeseretedd vénasszonynak.
2018. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos sok az olyan idős néni akikben túlteng a rosszindulat. Másik kedvencem amikor lökdös a táskájával csak azért mert én ülök, neki meg nem sikerült helyet találnia a kora reggeli buszon amikor mindenki dolgozni meg iskolába megy.
2018. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezen én nem csodálkozom, hisz harcos nép vagyunk, szeretjük a feszkót - ha nincs, akkor kreálunk. Amúgy lehet, hogy szenilis volt az ember.
2018. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lány is jó nagy idióta volt, amiért felállt.


Én tuti kinevettem volna a nyanyát, ha eddig megfelelt neki állni, ezután is feleljen meg.

2018. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok nénire bácsira a kutya nem néz rá és az a legnagyobb öröme, hogy piti dolgok miatt beleköt más utasokba, bolti dolgozókba, patikusba stb.
2018. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!