Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a pénz"jár"?

Ez a pénz"jár"?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok max 10 hónapot dolgoztam a munkaügyin azt mondták,hogy munkanélküli segély 1 év ledolgozott munka után jár szóval ergo nem kaptam semmit


Most munkaügyin keresztül elvégeztem egy német nyelvtanfolyamot erre kaptam nettó 110 et mellette efosként dolgozni mentem mert nekem nem volt elég ez a német pénz


Az osztálytársam beszéltem valami olyanról ,hogy ha efosként dolgozók jár 23 ezer Ft

De nem tudja,hogy mi ennek a neve mert nem munkanélkülis segély hanem valami más


Én ezt a 23 ezer Ft igényelni szeretném


Kérdésem most van ilyen egyáltalán és ha igen mi a pontos megnevezése


Elvileg azoknak jár akik munkanélküliek,de efosként dolgoznak



2019. dec. 1. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Foglalkoztatás helyettesítő támogatás (FHT). Helyi önkormányzat szoc osztályán kell igényelni, és rászorultsági alapon adják. Ki kell tölteni egy vagyonnyilatkozatot, meg kell a munkaügyiből is egy igazolás.
2019. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!