Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Mit tehetnék ilyen helyzetben? A többi lent

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok, sokat tanultam, diplomám van, középszintű angol és német nyelvvizsgám van, angolból két szakmai nyelvvizsgám is van középszinten. 18 éves korom óta beteg vagyok ami egyre rosszabbodik. Nagyon szeretnék dolgozni mert feleslegesnek érzem magamat, hiába tanultam annyit.

2019. nov. 13. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha leírnád azt is, hogy milyen módon korlátoz a betegséged.
2019. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudok menni és csak segéd eszközzel tudok menni de nem tolószékkel, nincs bátorságom felszállni a buszra hévre metróra.
2019. nov. 13. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan csoportok ,amikben hozzád hasonló helyzetben lévők vannak. Ezeknek javaslom a megkeresését és az ebben lévő emberekkel a kommunikációt. Érdemes lenne egy pszichológust is keresni szerintem.


Addig is, otthonról végezhető munkák pl: fordítás, informatikával kapcs. tev., szerkesztés, írás stb.

Milyen diplomád van?

2019. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Taníthatsz is otthon, az jó is, élvezheted is, nem is lennél egyedül, mindig jönne valaki.
2019. nov. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyelvoktatás, vagy korrepetálás, fordítás, ami szerintem így elsőre benne lehetne magánban. Lehet online is.
2019. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!