Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Személy-Vagyonőr 10 éve nem...

Személy-Vagyonőr 10 éve nem dolgoztam, most akarok, tanúsítványom nincs meg, kell a 40, és 16 órás kiegészítő képzés is?

Figyelt kérdés

pár éve vezették be a 40 órás "Magán-biztonságvédelmi alapfeladatok" képzést, amit a KaBinetEdu-n kell elvégezni

a 16 órás kiegészítőt talán mostanában...amit a kamara csinál

És a kamarai tagság már nem kötelező?

Amikor utoljára dolgoztam, még kötelező kamarai tagság volt, és ez "tanusítvány" még nem.


2019. dec. 2. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyítvány és tanúsítvány kell.

A tanúsítványt a rendőrségen adják ki, a bizonyítvány alapján. 2-3 éve olyan 6ezerbe került.

2019. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

amiről te írsz az az igazolvány, azt adja ki rendőrség, bizonyítvány alapján, bankkártya méretű, sárgás színű, 5 évig érvényes, és 6900 illetékbe kerül...ez megvan

a tanusítvány egy A4 lap, és a kamara állítja ki a kérdésben leírt tanfolyam, vagy tanfolyamok elvégzése után, vizsga stb, csak az nem világos hogy két fajta tanfolyamot találta, ezt is leírtam...

2019. dec. 2. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen csak a csekk befizetése (6-7000 valahogy), és már mehetsz a vizsgára a különbözeti papírért.

A képzést ők aláírják.


10-ből 9 helyen.

2019. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2

Nem tudom, hogy tanúsítványként milyen A/4-es lapról beszélsz, amit szerinted a Kamara állít ki?

Lehet, hogy 10 éve még így volt, most nem így van.

A tanúsítványt a Belügyminisztérium állítja ki.

[link]

2019. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.-nek.


A minisztérium által akkreditált vizsgabizottság adja ki. A/4 lap méretű, gagyi papír.


Egy kamu valami, egy pénzlehúzás.

2019. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azt vágom, hogy egy lehúzás, de akkor is 99% helyen kérik


ezt gondolom a kötelező kamarai tagság helyett találták ki, de közben megtudtam, hogy igen az edu-s 40 órás elég, ha kell kell


amúgy az egész vagyonőrség egy kicsit bűzlik még mindig 10 éve senki nem volt bejelentve, mára annyit változott, hogy 4-6 órára jelentenek be, a többit zsebbe, ez van

2019. dec. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!