Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winampal mért arja ezt ki ha...

Winampal mért arja ezt ki ha valamit föl akarok venni: C:/Documements and Settings/. Olyan helyre mutat, amely nem érhető el. A hely a számítógép merevlemezén vagy a hálózaton lehet. Ellenőrizze, hogy a lemez? (a többi a kiegészítő mezőbe)

Figyelt kérdés
Nekem az lenne a problémám hogy fönn vagyok egy torrent oldalon aminek van egy rádiója és nagyon jó számok szoktak menni! Szóval ezt a rádió adást szeretném fölvenni. Ajánlották a Winampot ki is próbáltam utána olvastam és írták hogy kell hozzá a Streamripper 1.64.6 nevű plugin. Le is szedtem föltelepítettem a winampot ezt a plugint is. De elindítom a winampal a rádiót és elkezdem fölvenni a cuccota pluginnal. Ekkor kirak egy mappát az asztalra azt megpróbálom megynitni (akár megy akár nem a felvétel) nem tudom megnyitni mert ezt írja ki: C:/Documements and Settings/. Olyan helyre mutat, amely nem érhető el. A hely a számítógép merevlemezén vagy a hálózaton lehet. Ellenőrizze, hogy a lemez megfelően lett e betéve, a gép csatlakozik-e internethez vagy hálózatra, majd próbálkozzon újra. Ha a hely továbbra sem található, akkor lehet, hogy az adatokat áthelyezték. Na ilyenkor mit kell tenni? Ha van másik olyan programm amivel föl lehet venni rádió adást azt is szívesen fogadam de inkább a winampal kapcsolatos megoldásokat írjatok! Kössz!
2009. dec. 12. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali. Szerintem csak probáld meg máshova menteni ne az asztalra.
2009. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak nem majomparádé:
2009. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
valami nem stim. a letöltéssel.. nem jó a file.. nem található.. vagy virusos vagy próbáld meg bsplayeral de nemtom ez melyik rádió a netes rádiók nekem se mennek mindig..
2009. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem majomparádé!

Nem tudom ismeritek-e Bigtorrent rádió!

Ha máshova mentem akkor is rossz.

Más segítség?



EsetlegNem tudtok valami mást programmot akkor ha ez nem megy hogy mivel vegyem föl?

2009. dec. 12. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
google barátod segit másik programot találni
2009. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!