Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki rúghatnak munkahelyről...

Ki rúghatnak munkahelyről ezek után?

Figyelt kérdés
Első munkahely, próbáidon voltam 4 hónapot, közalkalmazottként! Most decemberben járt le a 4 hónap, és azt mondta a fonok, hogy megvan velem elégedve, látja, hogy fejlődom, akarom ezt. Már meg is van írva a papír, hogy véglegesen felvesznek, de azt meg nem írtam alá. Utóbbi Időben a 1,5 hónap alatt, 3 hétig voltam beteg, táppénzen. Nagyon beteg vagyok, már kivagyok írva mandula műtétre is, szóval tényleg nem lógtam úgymond a munkabol. Azért kérdezem , mert mégis csak friss dolgozó vagyok.
2019. dec. 2. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Normális melóhelyen nem.


Nálunk volt olyan , hogy kitettek egy próbaidőst mert nem jött be tüdőgyulladással.


Azóta én még hasmenéssel is bementem, 10 percenként mentem klotyóra, hánytam is, meg szédültem, szár 1.5 hét volt.

2019. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
nálunk volt olyan akit 3 hónap tappenz utan sem tettek ki, a masik meg az első munkanapja utan ment tappenzre es meg mindig nem tettek ki. Ugyh ez csak a főnöksegtől függ.
2019. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Normális helyen nem, mert pont azesz, amit itt is írnak, hogy betegen bejárnak az emberek, aminek meg. az a vége, jogy mindneki beteg lesz és még kevesebb tényleges.termelés.
2019. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írtad alá az új szerződést mielőtt betegállományba mentél?
2019. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez többnyire szimpátia alapon működik, - Magyarországon kiszámíthatatlan, mert a törvények lehetővé teszik, hogy indoklás nélkül is fenékbe lehessen billenteni bárkit. - Más, elvi dolog, hogy akit ki akarnak tenni az utcára, azzal kapcsolatban úgy is találnak indokot, - minden munkaköri leírásban van legalább EGY olyan mondat, ami alapján bármit rá lehet húzni arra, aki csípi a szemét az adott főnöknek.

Ez egy ilyen "papírország"! Példa: Körültekintő munkafelvétel. - Ha így tennél minden alkalommal, három napig állna a termelés - és ezt a sorok leírója is tudja, - de meg lehet vele találni bármikor, bárkit.

2019. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azóta én még hasmenéssel is bementem, 10 percenként mentem klotyóra, hánytam is, meg szédültem, szár 1.5 hét volt."


Úristen, de szolgalelkű vagy. Ha az én kollégám lennél, biztosan nem jönnél be betegen.

2019. dec. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!