Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőként vagyonőr szeretnék...

Nőként vagyonőr szeretnék lenni. Megéri elmenni tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Nő vagyok de érdekel a vagyonőr munka. Arra gondoltam elvégzem a tanfolyamot. Megéri vagy inkább hagyjam a fenébe?
2019. dec. 7. 10:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha neked ez a szakma kell, akkor ez a szakma kell.


Egy jó vagyonőrt nem a neme határozza meg, mint ahogy egy jó rendőrnél se a neme határozza meg a munkáját, de ott is vannak nők, nyomozók is sőt korrupt rendőrök után nyomozók osztályán is vannak szerintem nők.


Gyakran egy női elme olyan részletekre világíthat rá, amit a pasi nem is gondolna.


Ezt egy programozótól tanultam a youtube-ról.

2019. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Van ismerősöm aki bankban vagyonőr"


Na igen, csak ahhoz fegyvervizsga is kell, mert a bankban fegyveres őrök vannak.

2019. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12.-nek.


A fegyvervizsga egy alap valami. 1-2 nap oktatás, meg kis olvasnivaló és megvan, csak fizess.

2019. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer voltam őr 7 hónapon át. Undorító munka. Többet nem vállaltam azóta. Jól gondold át!

Mindenhol cserélődnek az őrök. Nem csodálom.

2019. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, kell fegyvervizsga, de nem nagy kunszt, ha a képzésèrt fizetsz azt hiszem akkor eleve kifizeted azt is, szóval lesz.
2019. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem fegyvervizsga külön van, és azt azért nem adnak akárkinek. Azért megnézik épelméjű e. Pszihológus is. Am nem sunyi válallkozóknak kell őrködni és akkor nem lesz szar.
2019. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!