Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnök úgy bánnik velem...

Ha a főnök úgy bánnik velem mint egy kutyával, de máshova nem vesznek fel. Akkor maradjak vagy legyek munkanélküli?

Figyelt kérdés
Nincs komoly iskolám, mindig is nehézségeim voltak. Már az iskolában is lehülyézett még a tanárok is. Szóval semmi emberséges munkára nem vesznek fel. Gyárakba akartam menni, de a HR-esek ott is csak lestek mit keresek én ott. Nem vettek fel. Egyszerűen sehova. Csak ez a sunyi vállalkozó akinél most vagyok. Olyan kevés pénzt ad amennyit csak lehetséges. Bejárást nem fizet. Mindennap ugat velem, úgy mint egy kutyával. Lassú vagyok, gyorsabban, ez nem jó az nem jó. Beleszól a magánéletembe is. Hogy hogy nincs csajom. Mindig csesztet mindenért, de nem rúg ki. Azt mmondja ha nem tetszik mondjak fel úgyse leszek jó sehova se. Mit tegyek? Segédmunkása vagyok. Ma is kidolgoztam neki a belem. Az a szomorú tényleg nem vesznek fel még egy gyárba se. Már bőgni tudnék és üvölteni.

2019. dec. 7. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Van érettségid? Menj katonának, rendőrnek, máv-hoz.


Kutyákkal meg nem így bánnak, mert általában a kutyákat szeretik, kivéve a retkek.

2019. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, iszonyúan nehezen megy a tanulás.
2019. dec. 7. 15:08
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
erettsegi nelkul nehez lesz
2019. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi idős vagy?


Nem fogok bullshit dolgokat leírni.


Sajnos az érettségi arról szól,hogy kibírsz osztályismétlés nélkül 4 évet és a végén lesz 5 tesztlap rá 1 hónapra meg felelsz 5 vagy 4 tantárgyból.


Mit csinálnék a helyedbe? 1 havi fizut félre tennék, akár szülői segítséggel, bárhogy és biztonsági őr okj-t elkezdeném januárba, az 4 hónap, részlet fizetni is tudsz. Ha megvan a papír elmész, csinálod és mellette lerakod az érettségit 2 év alatt mert okj szakmának számít és szakma után 2 év. De ez az utolsó lehetőséged mert utána csak 2 év lesz a bizti őri tanfolyam.

2019. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
A helyesírásod alapján nem vagy te buta. Önértékelési zavarod lehet. Kicsit több önbizalommal jelentkezz egy új munkahelyre!
2019. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

4.-nél a pont!


Őr legyél. Mellette érecségi vagy jogsi, vagy targoncás vizsga.

2019. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat en ma mondtam fel egy hasonlo szituba, de nekem van felretett penzem. En inkabb felmondtam, tokom se fog hanyingerrel hazamenni munkabol
2019. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Postai kézbesítő.
2019. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#1 és #3: Talán nem itt kellene bunkóskodni a kérdezőkkel, vagy van akinek annyira kihagy az agya, hogy már a szövegértésre is képtelen? A srác azzal kezdi, hogy nincs komolyabb iskolája, akkor honnan a búbánatból sikerült behozni ebbe a dologba az érettségi kérdést?

Kérdező: Nem igaz, hogy nem vennének fel sehová sem; a főnököd ezt csak azért mondja, hogy ezzel terrorizáljon ami egyébként bűncselekménynek minősül. Ezzel akarja elérni, hogy ne kelljen neked többet fizetni, ki tudjon használni mint egy rabszolgát és még Te könyörögj neki hogy ottmaradhass. Mi az hogy gyárba nem vennének fel? A legtöbb összeszerelő üzem az elektronikai és autóiparban (meg máshol is) az olyan emberekre van kitalálva mint Te vagy. Egy nagyon egyszerű részfeladatot kell csinálnod ami lehet, hogy csak egyetlen mozdulatból áll; az ilyen munkákat bárki csinálni tudja, még az is aki háromig nem tud elszámolni. A kérdésfeltevésedből meg egyértelműen látszik, hogy Te nem vagy egy primitív ember. Abszolút helyed lehet egy gyárban betanított munkásként, operátorként. És biztos, hogy kétszer annyit fogsz keresni, ha éjszakai műszakot is vállalsz akkor háromszor annyit. Plusz a legjobb helyeken még a munkakörülmények is tűrhetőbbek, nem kell télen a hidegben, fagyban hallgatnod a bunkó főnököd üvöltözését. Szerintem mostmár várd meg az év végét, esetleg még egy–két hónapot, hogy legyen egy kis tartalék pénzed a munkakeresés idejére. Hagyd ott a mostani állásodat mindenképpen, menj el a munkaügyi központba, ha van elég hosszú munkaviszonyod akkor kapni fogsz munkanélküli ellátást (azaz pénzt) is. Készíts önéletrajzot vagy regisztrálj munkaközvetítő irodák oldalain és pályázz meg más állásokat. Ha egyedül nem tudod megcsinálni, a munkaügyi központban meg fogják mondani hol kérhetsz segítséget, lesz olyan hely ahol fognak tudni majd segíteni benne. Vegyél valami rendes ruhát, nem kell drágát csak ne koszos melósruhában menj oda egy gyárba jelentkezni, nagyjából ennyit kell tudni, a többi menni fog magától. De azt ne tűrd el, hogy a főnököd tönkretegye az életedet, a helyedben köszönés nélkül úgy távoznék onnan mint a sicc...

2019. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van már olyan honlap, ahová csak fel kell töltened az önéletrajzodat (vagy még azt sem, csak ki kell töltened valami űrlapot) és nem neked kell jelentkezni állásokra, hanem téged keresnek meg ajánlatokkal.
2019. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!