Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy fiatal aki pl Budapesten...

Egy fiatal aki pl Budapesten telepszik le (él, dolgozik) az mivel érvel egy nyugatibb országgal szemben?

Figyelt kérdés
Életszínvonal, jövőkép, szociális kapcsolatok. Egyedülálló fiatalnak nem nehéz Budapesten, egy fizetésből? Hogy oldják meg? Szűkösen?
2019. dec. 9. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én például a családdal érvelnék.

A nagyszüleim idősek, édesanyám segítségére annyira még nem szorulnak, de idővel lehet. Én ezt szintén szeretném majd megadni neki, mert értem is sokat tett (és tesz is!!)

Lehet egy pár hónapra-évre kimennék, de szeretnék hazatérni.

Persze, nehéz. Drága az albi, az ingatlan meg haggyán... Ha meg nyílván több munkát vállalsz, kevesebb időd marad másra. De talán kicsit jobban megszeded magad és akkor koncentrálhatsz a többire: család, gyerekek.

2019. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszi, annyi még kimaradt kérdésből, hogy a kint tartózkodást én is csak rövid ideig gondoltam 5-10 év
2019. dec. 9. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes 5-10 évre tervezni, mert lehet, hogy új ismerőseid lesznek, a régiekkel pedig megszakad a kapcsolatod. Ilyen az élet.
2019. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki él albérletben. A baráti körömben kifejezetten kevesen élnek albérletben. Szülővel lakó meg még kevesebb van.
2019. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

És a huszonéves fiatal vesz egy saját lakást? Vagy hitel?

2019. dec. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!