Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten egy olyan közösséget, ahol lehet érdekes témákról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Leginkább diákoknak szóló érdekelne, lehetne filmklub, vagy csak egy olyan társaság , ahol fontos kérdéseket vitatnak meg. Budapest egyik legjobb iskolájába járok, csak az a gond, hogy elég reálos a suli. Ne értsetek félre, nagyon szeretem a matekot, de legalább annyira az irodalmat is. A sulimban nincs olyanra lehetőség, hogy valami vitakört tartsunk, szerintem nincs is rá kereslet. De én szívesen belépnék valami ilyesmibe, ahol sok kedves, nyitott és értelmes hasonló korút ismerhetnék meg. Előre is köszönöm!

17/L



2019. okt. 26. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyan én nem budapesti vagyok, de szívesen tarsalognek valakivel ilyen vonalon, kb. ugyanabban a cipőben jarok mint te.

2019. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Erre nekem is lenne igényem, eddig ilyesmit nem találtam.
2019. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szinten😁
2019. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jól látom, lehet inkább alapítani kéne egyet😂
2019. nov. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!