Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az Eonnál és a mávnál...

Milyen az Eonnál és a mávnál dolgozni villanyszerelőként?

Figyelt kérdés
Esti képzésben tanulom a villanyszerelést, hamarosan vizsgázok. Az elmúlt évben segédként dolgoztam egy kisvállalkozónál ahol főleg ipari és kereskedelmi épületekben dolgoztunk, valamint mezőgazdasági szárítók szerelésével. Kötöttem motorokat, kisebb szekrényeket raktam össze. Előzőleg hegesztőként dolgoztam,jól jött a hegesztési tudásom villámhárítózásnál és kábelcsatornázásnál. Ugyanakkor nem vagyok megelégedve a céggel. Nincs zuhanyzási lehetőség, nincs öltöző, sem béren felüli juttatás. A munkaidő az még egész jó lenne, 9,5 órát dolgozunk heti 5 napot, de mivel a kollégáim enyhén szólva nem normálisak, jobban lefáradok mint máshol. Ezen felül amíg ők hazajárhatnak a munkásautóvalde csak három személyes és iígy nem férek be, én saját autóval járok, de nem kapok útiköltségtérítést, hiába kértem. Az órabérem netto 1000 forint, de minimálbérre vagyok jelentve. Milyen a helyzet a mávnál pl. biztosítóberendezés-műszerészként, illetve az eonnál villanyszerelőként? A magastól és a nagyfeszültségtől nem félek. Milyen a fizetés, milyenek a kollégák és a mentalitás, meg úgy általában azok a dolgok amikről írtam?

2019. dec. 10. 08:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!