Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idén végeztem Villanyszerelőké...

Idén végeztem Villanyszerelőként nemrég visszairatkoztam éretségire jelenleg diákmunkás is vagyok mellette. Kaptam olyan ajánlatot Németországba 3-4 ezer ft fizetést 3 hét munka 1 hét pihenő. Nemtudok dönteni hogy kimenjek-e dolgozni vagy se?!

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4ezer forintért fel sem kelnék.
2015. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az érettségi mindig jól jön, gondolom a fizetést elírtad. Nem rosszak a Németországi munkák, de itt helyben villanyszerelőként ha kifogsz egy jó céget ahol leginkább üzemekben, gyárakban kell dolgoznod ipari szinten akkor ott jóval több fizetést kapsz mint sima maszekként járnál magánszemélyekhez.


Az érettségit is azért jó letenned mert könnyebben továbbképezheted magad a későbbiekben hogy magasabb körben dolgozhass.


Én is sima villanyszerelőként végeztem, és már a munkahelyemen mondták hogy kezdjem el estin lerakni az érettségit mert szoktak továbbképzésekre beiskolázni főleg fiatalokat technikumra vagy műszerésznek. És nekem is jól jött ez mert átképeztettem magam és állandó helyet kaptam egy vegyi gyárba mint műszerész ahol javarészt digitális mérőórákat kell kalibráljak meg cserélnem, ellenőriznem és egyéb kisebb villanyszerelési, munkákat bíznak rám ahol elektromos eszközöket kell rákötnöm hálózatokra és tesztelni kell őket.

2015. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem

köszönöm eddigi válaszaitokat

2015. aug. 1. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Eső kérdés: Beszélsz e németül legalább társalgási szinten?
2015. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Angolt középfokon de ott van elméletileg tolmács
2015. aug. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!