Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik így a kollégám?

Miért viselkedik így a kollégám?

Figyelt kérdés

Pedagógiai asszisztensként dolgozom egy óvodában. Az óvodapedagógus-akinek a csoportjában vagyok- rendkívül nagyra van magával. Fiatalabb vagyok nála jóval, ezért gyakran úgy beszél velem, mint valami megsajnált hülye gyerekkel. Alapvetően normális, de ha jelen vannak más kollégák is, akkor elkezd szerepelni, a középpontban akar lenni és bármit mondok, mindig lenéző hangnemben válaszol és megszégyenítő beszólásokat tesz. Gyűléseken, összejöveteleken úgyszintén ő van a középpontban, és előjön a fentebb említett vicceskedőnek szánt, de nagyképű és lenéző énje. Nem mondja, de szemmel látható, hogy az a meggyőződése, hogy nála jobban képzett kolléga nincs. Kapott némi hatalmat(vezetőhelyettesi pozíció), és azon élvezkedik, hogy tőle majd mindenki félni fog.

Alapszintű nyelvtudása van, nekem viszont középfokú(folyamatosan képzem magam), ám ha ez szóba kerül, hárít és nem tetszik neki a téma.

Szakmailag valóban erős, de mégsem nagyon akar vele dolgozni egy közös csoportban senki sem a viselkedése miatt.

Szintén meggyőződése, hogy a gyerekei a legtökéletesebbek, más gyermeke csak alacsonyabb rendű lehet, nagyon nyomják a gyerekeit, mindenhol és mindenben az elsőség a lényeg, a második hely már bukással egyenértékű.

Szerinte pedagógiai asszisztens csak máshová fel nem vett, kiöregedett emberből válhat.

Viszont ami tény, hogy a helyesírása nem tökéletes, ráadásul hatalmas baromságokat hord össze időnként bizonyos dolgokkal kapcsolatban.

Lényegében az érdekelne, hogy mit gondoltok, mire fel ez az arrogáns, ki vagyok-mi vagyok viselkedés, miközben szabad szemmel is jól látható hibái vannak neki, mint bárki másnak is?!


2019. dec. 10. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valami szemelyisegzavar lesz
2019. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!