Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy nő kollégám, aki...

Van egy nő kollégám, aki hirtelen furán viselkedik, mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés

Munkahelyemre került egy új fiatal lány, így többesben már beszélgettünk, illetve buszon is utaztunk már együtt egy rövid ideig, ott is váltottunk már pár szót.

Látom h szimpi vagyok neki mert mosolyogva köszön.

Tegnap viszont nagyon mogorva volt, a buszon elfordította fejét, nem nagyon akart köszönni. Úgy viselkedett, mintha megbántottam volna vmivel.

Neki is és nekem is van párom, bár ezt nem tudjuk egymásról, nem vagyunk ismerősök semmilyen közösségi oldalon. Nem is akarok tőle semmit, csak sima kollegális barátságot.

Mi történhetett, félreértette kedvességem? V rosszakat hallott rólam és szóltak neki h ne barátkozzon velem? V csak simán rossz kedve volt? ha az utóbbi, akkor azt miért vetíti ki másra?

Elsősorban lányok, nők véleményére vagyok kiváncsi.



2019. jún. 26. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell barátkozni munkahelyen, főleg nem ellenkező neműekkel. Máris megvan a félreértés, legközelebb meg behív a főnök, hogy a csaj bemószerolt zaklatásért. Máris ki vagy szolgáltatva neki, amikor épp olyan kedve van. Dolgozni, ezért vagy ott.
2019. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Neki is és nekem is van párom, bár ezt nem tudjuk egymásról..."


:D

2019. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

“Nem is akarok tőle semmit, csak sima kollegális barátságot”

Tényleg? Mondd, a férfi kollégáid rosszkedvéről írtál már ki kérdést valaha..?

2019. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most akkor tudod, vagy nem tudod, hogy van-e párja?
2019. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A sima kollegiális barátságot a raktárban, a dobozok mögött képzelted, vagy egy közeli motelban? Mert mindig ez a vége, majd lebukás, mosolyszünet, balhé, elbocsátás.


"Mondd, a férfi kollégáid rosszkedvéről írtál már ki kérdést valaha..?"

Sakk-matt.

2019. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A férfiak viselkedése kiszámítható, megoldható, kezelhető. A nőké kiismerhetetlen, sok esetben logikátlan.

Ezt szeretné megfejteni a kérdésem, többi nem érdekel.

2019. jún. 26. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszat hallhatott rólad a leírtak alapján.
2019. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férfiak viselkedése kiszámítható, megoldható, kezelhető. A nőké kiismerhetetlen, sok esetben logikátlan.


Na igen. A "nehéz napokról" hallottál már?

2019. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mosolyogva köszönés..olyat én is tudok a számomra legközömbösebb emberekkel.Sokat látsz bele a szituba,sztem engedd el bármi miatt is foglalkoztat a dolog.
2020. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk régi kérdés, de én a másik oldalról, mint nő jártam így. Munkahelyi kolléga akadt rám a buszon, nem egy területen dolgozunk, a nevét sem tudom. Párszor beszéltem vele udvariasságból, ha már egy épületbe megyünk, de nem volt szimpatikus egyáltalán, csak nem akartam bunkó lenni. Aztán már szinte kötelezően vele kellett ülnöm és beszélnem a buszon, holott épp a barátommal akartam messengeren beszélni. Egyszer aztán még számon is kért, mert nem csatlakoztam hozzá a buszon, bár kb 4x ha találkoztam így vele előtte. Na akkor le kellett építenem bunkón, bár szerintem nem fogta fel.
2020. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!