Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet valakiből mosogató?

Hogy lehet valakiből mosogató?

Figyelt kérdés
Néztem, van egy csomó fekete/fehér mosogatói állás, valahol elvárnak tapasztalatot, valahol meg pályakezdő szintet írják. Na de hogy lesz valakiből mosogató? Én úgy hogy semmi tapasztalatom nincs meg teljesen mást csináltam eddig, így elmehetek mosogatónak? Vagy kell külön rá valami végzettség?
2019. dec. 11. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a pályakezdőire, aztán majd gyakorlattal találsz zsírosabb állást!:)
2019. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:

Nem, nem kell hozzá végzettség, általában elég 8 általános.

Csak elegánsabb éttermekben vannak érettségizett és/vagy vendéglátós végzettségű konyhai kisegítők, persze gyakorlatilag ki- és bepakolnak mosogató gépekbe, valamint zöldséget előkészítenek a szakácsnak.

Szóval, szerényebb helyekre nyugodtan jelentkezhetsz kezdőként, mondd, hogy érdekel a vendéglátás, szorgalmas vagy, szeretsz dolgozni, stb.

2019. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Hú nagyon nehezen. A YALE egyetemen kell diplomázni, és a NASA-nál is el kell tölteni vagy öt évet.
2019. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mosogaói állásnál még a leg lenézettebb takarítói állás is ezerszer tisztább, könnyebb, nyugisabb.
2019. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit gyakorolj otthon. Kávés csésze, kis tányér, aztán jöhetnek a nagyobb darabok és a végén a törékeny poharak. Ha mind szép tiszta lett és nem tört el semmi akkor bátran jelentkezhetsz már van gyakorlatod!
2019. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!