Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Letezik ilyen villanyszerelo...

Letezik ilyen villanyszerelo munka? Es hogyan fizet?

Figyelt kérdés
Ahol csak delelottos muszak van mondjuk reggel 7 tol 3 ig, tulora nincs, szombaton nem kell bejarni es kezdoket is felvesznek. Egy nagyvarosban biztos hogy akad egy par ilyen munka... Es mennyit fizet egy ilyen? Nagyon keveset? Oszinten szolva, en meg a 8 ora munkat is soknak tartom mert nem emberi, nem hogy azon felul dolgozni. Szerintem ugy sz*r ez a munka rendszer ahogy van. Eleted legtobb reszet a munkaval toltod, es csak egy minimalis ido jut kikapcsolodasra, szorakozasra, pihenesre.
2019. dec. 13. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb, ha van éjszakás műszak. Több a pénz, nyugisabb, hétköznap is van szabadidőd, nem kell szabira menni ha bármilyen elintéznivalód van.
2019. dec. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Az igen! Nyugodtan kimondhatod, hogy büdös neked a munka
2019. dec. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, majd a saját cégednél lesz ilyen terhelés és munkabeosztás, kedves Kérdező. Imádni fognak a munkásaid.
2019. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dolgoztam mar ejszaka, nekem nem tetszik. Egeszsegtelen, az embernek ejjel aludni kell. Masodik muszakba alig van idom, az elso a legjobb. Meg szombatoztam is mar sokat, tulora is volt. Sajnalom, de en nem akarok olyan eletet elni ahol munka utan semmire sincs idod, vagy ha van is idod hulla faradt vagy. Mivel mondtam hogy nekem a heti 40 ora is boven sok, ezert nem akarok ezen valtoztatni. Max ha nagyon nem talalok ilyen munkat, akkor beszelhetunk arrol hogy tobb muszak, kis tulora. De ugyis lehet talalni szerintem. Sokan le fognak szolni emiatt, hogy igy gondolkozom de nem fog valtozni a gondolkodasom errol... 8 ora is siman mondhato soknak, hol van meg a tobbi kotelesseg amit munka melett el kell vegezni, munkaba elkeszulni, munkaba utazni,meg akkor pihenj is egeszsegesen. Es akkor mikor csinaljad azt amit valojaban szeretnel? Az a napi 2-3 ora ami jut szorakozasra, az nagyon keves.. Meg akkor meg ha szombaton is be kell jarni akkor meg vegkepp az van hogy szinte semmi idod nem marad
2019. dec. 13. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte minden villanyszerelő így dolgozik akit ismerek, 250-300 nettó.
2019. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy erted hogy tulora meg szombat meg minden?
2019. dec. 13. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szombatot ki szokták venni szabinak. Túlóra nagyon ritka, viszont emelt órabér van.
2019. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik karbantartó, de vicc az egész, lehet lepek is innen
2020. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!