Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha középiskolàban leraknàm a...

Ha középiskolàban leraknàm a villanyszerelô szakmàt akkor azzal lenne munkahelyem?

Figyelt kérdés
Szóval rendesen megtanítanak mindent? Tudnék dolgozni vele?? Egyéni vàllalkozóként csinàlnàm a villanyszerelést hogy fônököm se legyen. Hirdetném magam. Mennyire jó ötlet?? Ha csinàlom becsületesen akkor tényleg megtanulom?? Estin le lehetne rakni csak sokàig tart. De lehet meg kéne csinàlni. Csak esti mellett mit lehet dolgozni?? Mert olyan munka kell betudjak jàrni iskolàba. Ki hogy csinàlnà?? És akkor ez màr középfokú lenne.

2019. okt. 17. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy megtanítják-e rendesen azt nem tudom. De ha megvan a szakmád és kicsi tapasztalatod is van akkor irány külföld.

Németben élek és rengeteg villanyszerelőt keresnek. Brutto 15-18 Euros órabérrel.

Ha forintosítanék akkor ez minimum 8-900 ezer forint havonta.


Így javaslom a szakma mellett a nyelvet is tanuld.

2019. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Isten mentsen, Obika, hogy Te villanyszerelő legyél.
2019. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rendes suliban már érhetsz vele valamit, és kellenek is szakemberek. Lehet belőle éldegélni, igen. De! Ehhez dolgozni is kell. Méghozzá jól. A hirdetés úgy a legjobb, ha az elégedett ügyfelek terjesztik jó híred és ajánlanak másoknak is, méghozzá maguktól. Na ehhez viszont jónak kell lenni, határidőre és pontosan elvégezni a feladatokat. Nem rossz meló, de azért van veszélye bőven. No meg nem árt megtanulni fa létrán is közlekedni, pl mint a festők. Az egy elég hasznos készség, de ez csak egy jóindulatú tipp. Ja és ezt suliban ziher hogy nem tanítják. Meg még szerintem a sikeres magánvállalkozáshoz szükséges dolgok jó nagy hányadát sem, tehát elég sokat bele kell tenned magadtól is, önállóan is ha szeretnél vele tényleg jól eléldegélni.

Persze beállhatsz segédnek is valahova. Sőt, igazából pont azzal kéne kezdeni, ha tényleg érteni is akarsz a dologhoz. Egy jó szaki mellett kitanulni minden olyan rutint, amit suliban nem oktatnak. Ha ez megvan, csak utána érdemes egyedül belevágni.


Na, ezek a válaszok a jövőbeli értelmes érdeklődőknek szól.

Obi, belőled max lótifuti vagy kontár lesz, nem szakember. De azért hajrá! Hátha kezed fog veled Amper bátyó.

2019. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy Obelixnek néztelek, kérdező.

Válasz a kérdésedre: Én most tanulok felnőttkèpzèsen, és én is hasonló tervezek, mint te. Jó ötlet. Nekünk nagyon jól tanítják a szakmát, nyilván sokkal több a gyakorlat, mint az elmélet, villanyszerelőknèl nem tudom hogy van. Én esti mellett dolgozom, van olyan munkaerőközvetítő aki foglalkozik estisekkel, ott általában magadat osztod, de az a hátranya, hogy nincs TB-d. Ha jó szakember leszel boldogulni fogsz, de ahhoz nagy kitartàs kell és akarat. Én is gőzerővel dolgozom, nyilván itthon is kèpzem magam mindenfèle videókbol, amennyit tudok pedig bejárok az órákra, eddig kb két napot hagytam ki.

2019. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El ne hidd már, hogy ez nem ő! :D Van vagy 50 fiókja és elsőre mindig tagadja, hogy ő lenne az. De aztán mindig kiderül, hogy ó dehogyisnem. A kérdés is teljesen jellegzetes írásképet mutat.
2019. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ô vagyok, és semmi gond. Köszi minden vàlaszt.
2019. okt. 17. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már valaki irja meg ki az az obelix mert rohadtul érdekel 😂
2019. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni Obi kérdéseit, ha villanyszerelő lesz:


Ha kihívnak egy helyre villanyt szerelni, akkor, amikor megérkezem, valaki megmutatja majd, hol a villany?

Mit lehet tenni, ha az első villanyszerelőmegbízatásomkor, amikor megérkeztem, inkább visszafordultam, mert féltem, hogy agyoncsap az áram?

Ha egy női lakástulajdonos hív ki villanyt szerelni, akkor felszedhetem őt?

2019. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6: Ha nem Obi vagy, akkor miért írsz à-kat meg ô-ket?
2019. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!